Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Historie Politika Zahraniční politika Zajímavosti Zprávy Pražského magazínu

Tajemství Bělobrádkových cest do země Velkého Bratra, aneb lidovečtí bratři a sestry pod vedením kosmopolitních kouzelníků Hermana a Gabala

To, že politika je řízena skupinkou vytvářející neveřejnou síť několika zasvěcenců, kteří si s veřejností hrají jako kočka s myší, už pro normálního člověka není žádné tajemství.  Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek je v této partě docela nováčkem, což prozrazují jeho okaté cesty „na zkušenou“ do Spojených států, kde mají kosmopolitní zednářské struktury svou centrálu, ze které řídí své provincie, jako třeba Českou republiku.

Lidovecká strana je už dlouho pevným článkem havloidního bloku. V polistopadové éře ale její vztahy s havloidy nebyly vždy optimální. Nejprve v roce 1990 lidovci utržili těžký atak v rámci „aféry Bartončík“, když chartistická parta, rozestavěná na kandidátkách Občanského fóra a mířící do lavic parlamentu, dostala ze stoupajících preferencí lidovců strach.  Prohlášení tehdejšího náměstka ministra vnitra Jana Rumla, učiněné v TV těsně před volbami v době, kdy již byla jakákoliv agitace zakázaná, a těsně povolební televizní Bartončíkova poprava, kterou provedl Ruml s tehdejším generálním prokurátorem  Pavlem Rychetským a tehdejším poradcem Havla Jiřím Křižanem, symbolizovaly více než jasně, co za „materiál“ se hrne k moci.

zednáři havel_V
Havlovské “véčko” normálně čtené znamená vítězství (victory), ale čteme-li je vzhůru nohama, symbolizuje pyramidu, která je základním znakem zednářů a iluminátů. Známý svým “véčkováním” byl i svobodný zednář Winston Churchill.

Lidovci dostali tvrdý  atak, ale současně začala vnitřní eroze strany, která ji měla podřídit – a také zakrátko podřídila – zednářským strukturám. Snaživí bratři a sestry prošli transformací, ze které se  katoličtí vlastenci se silným sociálním cítěním proměnili v hrabivé korytáře, nestydatě kolaborující s partou, která se tehdy dostala k moci a nezakrytě dávala najevo, že její prioritou nejsou české zájmy, ale zájmy cizí, v jejich případě USA, Izraele a organizace, která si tehdy ještě neříkala Evropská unie, ale Evropské společenství, a aktivně podporovala jak vlastizrádné zničení československého státu, tak rozkradení české ekonomiky a proměnu českého národa v národ hlídačů a skladníků cizích skladů a české ekonomiky v montovnu.

První Bělobrádkova cesta do USA se uskutečnila v prosinci 2013 přesně v době, kdy probíhala intenzivní jednání o sestavení nové Sobotkovy vlády, a její docela dlouhé – dvoutýdenní – trvání naznačovalo, že se z hlediska Bělobrádkovy kariéry jednalo o dost důležitou záležitost.  Zasvětili bratři v zástěře při jeho pobytu v USA Bělobrádka do lóže, jak by se to alespoň symbolicky slušelo na organizaci nadnárodní, kde dotyčný jedinec musí natrvalo zapomenout na nějaké češství, a když si ho smí ponechat, pak jen jako jakési ozdobné, ale nepodstatné opentlení svého nově nabytého a mocnou a vlivnou organizací stvrzeného „světobčanství“?

zednáři harry Truman byl zednářem 33 stupnětrumason2
Prezident USA Harry Truman byl svobodným zednářem 33. stupně zasvěcení.

Po Bělobrádkově boku stály a stále stojí dvě významné havlovské figury Ivan Gabal a  Daniel Herman, u kterých pochopitelně žádný problém s kastrací jejich češství neexistuje, které někteří poněkud naivně považují za jeho „řídící důstojníky“, zato jiní poněkud  realističtěji za starší a zkušenější harcovníky, kteří mu otevřeli dveře do americko-izraelské lobby ve Washingtonu, což naznačuje, že s relativně mladým Bělobrádkem se ještě plánuje zářivá budoucnost. Pozoruhodné je, že zednářská  nadnárodní mafie působí s takovým potěšením právě v rámci „křesťanské“ strany, když právě katolíci – vzpomeňme početné   protizednářské  papežské buly – se v jistém historickém období zednářů doslova štítili.

Bělobrádkova návštěva v USA  z letošního května byla již čtvrtá v pořadí a podle mluvčího vlády jejím cílem byly „ekonomické kontakty a zkušenosti“, takže se zdá, že Bělobrádkově osobě za oceánem přisuzují vskutku výjimečnou důležitost. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek byl v USA jen dvakrát, Sobotka třikrát a ministr vnitra Chovanec nebo ministr dopravy Dan Ťok ani jednou.

Vědí víc jistě Herman s Gabalem, ale nejspíš si to nechají pro sebe. Hermanovo poslední provokativní objímání se s „našimi krajany“ Sudeťáky na Sudetoněmeckých dnech a jeho nejvřelejší vztahy s Izraelem jsou nejzřetelnějším znamením, že Bělobrádek má vedle sebe skutečného mistra, od kterého se jistě má ještě mnoho co učit.

Luděk Toman

Podobné příspěvky

Proti změnám v české justici protestovali tisíce lidí

Jaroslav Hauer

Okénko instruktora bezpečné jízdy

Redakce

DS Automobiles a Formule E: milostný příběh, který bude trvat minimálně do roku 2026

Redakce