Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Praha architektura Veletrhy

Veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí novinky oborů v dubnu 2021

For Pasiv

Souběh veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM přivítá návštěvníky v PVA EXPO PRAHA mimořádně ve dnech 15. až 18. dubna 2021. Na výstavišti PVA EXPO PRAHA se představí firmy a produkty oboru nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb a dřevostaveb. K vidění budou trendy a nové technologie i v oblasti vytápění. Tento ročník premiérově doplní akce FOR GARDEN a FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM jsou automobily značky FORD.

Veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí novinky oborů v dubnu 2021

Vzhledem ke koronavirové situaci v ČR a podpoře maximální bezpečnosti vystavovatelů a návštěvníků se tradiční veletržní souběh FOR PASIV z únorového termínu přesouvá do dnů 15. –18. dubna 2021.

Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA nebude jen přehlídka toho nejlepšího z oboru nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb, dřevostaveb a vytápění. „Pro návštěvníky připravujeme i Poradenské centrum, kde odborníci poskytnou bezplatné poradenství napříč obory. Program centra sestavíme s našimi odbornými partnery a věříme, že se opět stane hojně navštěvovaným, a především pro zájemce užitečným místem k získání odpovědí na jejich otázky a nových inspirací,“ řekla ředitelka obchodního týmu Kateřina Maštalířová.

Veletrh FOR PASIV je studnice informací nejen pro ty, kdo chtějí budovat nulovou, nízkoenergetickou nebo pasivní stavbu, ale i pro všechny návštěvníky plánující rekonstrukci stávajících domů. V rámci veletrhu FOR WOOD se představí firmy a produkty oboru dřevostaveb, technologické inovace nebo moderní materiál umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných domů.

FOR THERM nabídne sortiment z oblasti vytápění a poskytne klíčové informace o tom, jaké místo mají krby, kotle i kamna v dotačních titulech.

Novinkou blížícího se jarního ročníku bude také rozšíření stávajícího veletržního souběhu, kdy se k tradičnímu trojlístku FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM přidají veletrh zahradní architektury FOR GARDEN a veletrh nábytku FOR INTERIOR. Návštěvníci tak získají možnost vybírat si z kompletně obsažených oborů stavby a rekonstrukce, zahrad a nábytku.

Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na:

www.forpasiv.cz

www.for-wood.cz

www.for-therm.cz

 

Lucie Bártová

Vedoucí PR oddělení ABF

Bartova@abf.cz

 

 

 

Podobné příspěvky

Projekt Honest Říčany vyhrál Cenu veřejnosti v soutěži Český energetický a ekologický projekt roku 2019

Afri

Proměna Palmovky proběhne koordinovaně a se zapojením veřejnosti

Afri

Nová role pražského Realitního portálu

Afri