Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Herečka Jaroslava Obermaierová je po úrazu opět fit, vrátila se do divadla

Herečka Jaroslava Obermaierová (71), která si na podzim loňského roku nešťastně zlomila kotník ve chvíli, kdy upadla na procházce v lese, se opět téměř po půl roce vrátila na divadelní prkna.

A jak první premiérové představení muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway, které hrála herečka po operaci dopadlo?„Měla jsem trošku obavy, protože jsem v průběhu rekonvalescence vše vypustila z hlavy, ale vše klaplo skvěle, měla jsem po ruce scénář a diváci a moje muzikálová rodina, ti všichni byli skvělí,“ popsala dojmy z představení oblíbená představitelka drbny Nyklové ze seriálu Ulice. Herečka dostala od kolegů nejen krásnou kytici růží, ale také dárek, který jí potěšil.

 „V květnu odehrajeme už třístou reprízu Mýdlového prince, tak si tu Hadravovou zahraji, to mě potěšilo. Chtěla jsem vlastně do muzikálu naskočit až v květnu, ale mé alternace Jana Synková a Vlasta Peterková mají také jiné závazky, tak jsem začala hrát už nyní,“ svěřila se Jaroslava, která má od lékařů stále nařízeno, aby se šetřila. Na jevišti se tak po dlouhé době setkala například s Ivanou Jirešovou, Václavem Koptou, Olgou Lounovou nebo Michalem Kavalčíkem.

Foto Divadlo Broadway

Podobné příspěvky

Královny popu oslaví 20 let

Jaroslav Hauer

Skupina RYBIČKY 48 hlásí ” Turné téměř vyprodáno”

Jaroslav Hauer

Co dělali finalisté Muže roku v kasinu ve Vestci? Dali se snad na hazard?

Jaroslav Hauer