Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

Kapela Vanua 2 premiérově v Malostranské besedě

FB Vanua 2

Bubeník z legendárního Blue Effectu Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha, klávesista Vít Beneš, kytarista a zpěvák Yannick Tevi a kytarista Honza Ponocný, jedním slovem Vanua 2. Jde o nové seskupení na české hudební scéně, které právě vyslalo do světa svůj první singl Bridge Me Out. A včera večer premiérově představilo celý svůj repertoár v pražské Malostranské besedě.

„Kapela Vanua 2 vznikla na počátku roku 2017 spojením hudebníků z kapel Yannick Tevi band a Blue Effect. Po dvou měsících se k ní přidal ještě kytarista Honza Ponocný. Během pár měsíců se této pětici podařilo připravit vlastní repertoár, se kterým se úspěšně premiérově představilo u nás v Malostranské Besedě,“ přibližuje mluvčí hudebního klubu Tomáš Kopečný.

A co se vlastně skrývá pod Vanua 2? Skvělý „sealovský“ hlas zpěváka Yannicka, hudba plná energie a plného zápalu, vynikající hráčské schopnosti všech členů. Hudba Vanua 2 se pohybuje někde mezi popem a rockem a již složení kapely je příslibem vynikající a originální tvorby. Důkazem toho je prvotní singl nazvaný Bridge Me Out.

„Premiérové vystoupení Vanua 2 ukázalo, že tohle spojení funguje nejen studiově, ale také naživo a každý další koncert bude pro fanoušky velký hudební zážitek,“ dodává Tomáš Kopečný.

 

ZDROJ: TOPART MEDIA

Podobné příspěvky

Mig 21 uzavřeli Hurá! Tour třemi vyprodanými koncerty v Praze

Jaroslav Hauer

JITKA ZELENKOVÁ OSLAVÍ ŽIVOTNÍ JUBILEUM ALBEM NEJVĚTŠÍCH HITŮ

Jaroslav Hauer

Mireille Mathieu si podmanila pražské publikum

Jaroslav Hauer