Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba

pěvačka Nykki zpívá o sebehodnotě v posilující novince ME OVER YOU

NIKY

Skladba Me Over You, která vznikla v čase lockdownu, je výsledkem série zaoceánských online setkání Nikky, Salt Ashes a britského autorského a produkčního dua The Radiators (Louis Souyave a Madoxx Jones). Skladba má potenciál stát se soundtrackem pochmurných zimních dnů a zároveň vzpomínkou na léto. Náladu dokonale vykresluje videoklip režiséra Jana Stracha, který obsahuje záběry z třídenního road tripu mezi italským pobřežím a Římem.

Zpěvačka Nykki zpívá o sebehodnotě v posilující novince ME OVER YOU, ke které představuje videoklip.

“Tuto skladbu jsem napsala, když lockdown na nějaký čas zastavil mojí kariéru. Právě jsem se přestěhovala do Raleigh v Severní  Karolíně, abych našla novou inspiraci. Když jsem se  spojila s The Radiators a začali jsme si psát, vznikla nám úplně jiná písnička. Pak jsem jim zavolala zpátky a požádala je, aby se mnou spolupracovali i na tomto velmi osobním nápadu na text, který jsem měla. Me Over You je o tom, že si připomínám, že někdy jsem já to všechno, co potřebuji, a abych si začala vybírat sebe samu před všemi ostatními. Co se týče produkce, chtěla jsem jemný začátek, který se postupem písně dostane k něčemu povznášejícímu a silnějšímu,” říká o skladbě Nykki.

Nykki a.k.a Nikola Mertlová je 23-letá česká zpěvačka, známá díky svému působení v dívčí skupině 5Angels (později Pink Angels). V současnosti se věnuje vlastní sólové produkci. Do této chvíle vydala singly No Cry (Billboard Seal of Approval) a Lost My Mind.

Nykki novinkou Me Over You potvrzuje skutečnost, že je skladatelkou, která je schopná napsat poutavé a upřímné texty, zabalené do inovativní popové produkce.

Videoklip je ke zhlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=Z9Ih7G0GGdE  

Zdena Selingerová

Podobné příspěvky

K 55. VÝROČÍ NAROZENÍ IVETY BARTOŠOVÉ VYCHÁZÍ ALBUM JEJÍCH NEJVĚTŠÍCH HITŮ KNOFLÍKY LÁSKY!

Jaroslav Hauer

MIG 21 připravují podzimní turné a výběrové album HITY A RARITY!

Jaroslav Hauer

Zpěvák NIKO vydává další singl

Jaroslav Hauer