Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Hvězda Snídaně s Novou Libor Baselides točí nový film. Poradí vám také s výběrem šperků a vyloží karty

Když začínala na televizi Nova Snídaně s Novou, byl Libor Baselides spolu s Danou Morávkovou nejpopulárnějším moderátorem. To odstartovalo jeho hvězdnou kariéru. Moderoval nejen v televizi, ale i na řadě akcí, jako herec točil filmy. Potom se chvíli stáhl do pozadí, dnes hlásí velký návrat.

Opět natáčí, tentokrát rovnou hlavní roli v připravovaném celovečerním filmu Čarostřelkyně, který se odehrává za 2. světové války. První klapka padla na začátku března. Libora však můžete osobně potkat i v centru Prahy, a to na Jungmannově ulici 4 v Galerii šperků Bijoux Nemesis. Od středy 14. do pátku 16. března 2018 vám tu jako módní poradce poradí s výběrem těch nejvhodnějších šperků a případně i vyloží karty. Koupit si tu můžete i jeho knihu Anděli můj, tak mě veď.

Pro čtenáře Pražského zpravodaje je tu jedna nabídka – pro prvních deset zákazníků, kteří v tomto období přijdou a ohlásí se heslem Pražský zpravodaj, nabízí dárek k nákupu – originální náušnice! A to je věc, kterou byste si neměli nechat ujít!

Podobné příspěvky

DÍKY SVÉ NĚKDEJŠI MANŽELCE PRISCILLE ELVIS PRESLEY POPRVÉ V ČESKU

Jaroslav Hauer

Bubeník Tokhi, který hrál i s Gottem, chystá koncert v Lucerně!

Afri

Heidi Janků, Peter Pecha, Bohuš Matuš či Natálka Grossová se rozloučí s prázdninami

Jaroslav Hauer