Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Lovec selfie s celebritami Ondřej Spýťa Syrový píše pro studentský magazín, chystá reportáž o koncertu Dalibora Jandy

Je mu teprve dvacet, studuje teologii a speciální pedagogiku, a už je šéfredaktorem studentského magazínu DISUK. A možná i s tím souvisí jeho záliba – fotí si selfie se známými osobnostmi. Ondřej Spýťa Syrový už jich má na svém kontě desítky. A vystavuje je na sociálních sítích. „Dnes přátelský večer s Karlem Bláhou a Jiřím Krampolem,“ čtete na jeho Facebooku a hned vidíte patřičné selfíčko.

„Dnes skvěle užitý VIP mejdan,“ zní další příspěvek a následují fotky třeba s Miroslavem Vladykou, Sabinou Laurinovou, Filipem Blažkem nebo s Andrejem Hrycem.

To ale není všechno – kromě záliby v lovení selfie Ondřej také jako PR manažer zastupuje řadu osobností, většinou ze zralejších věkových kategorií.


Třeba vědmu Ivanu Reginu Kupcovou Sádlovou, zpěvačku a sestru černobílé Popelky Janu Yngland Hruškovou, zpěvačku Marii Pojkarovou, výtvarnici Alexandru Hejlovou a jejího partnera, písničkáře Jindřicha Krause, operetní hvězdu Karla Bláhu, herečku Simonu Praskovou a mnohé další.

S výtvarnicí Alexandrou Hejlovou spolupracuje i v jejím Dětském kulturním centrum na Letné, kde je pedagogem volnočasových aktivit. Celebrity se snaží dostat do médií, dělá s nimi rozhovory, které pak zveřejňuje na webu www.disuk.cz, točí videa. A v pondělí 19. března se jako reportér chystá na koncert Dalibora Jandy do pražské Lucerny. Na jeho reportáže se už brzy můžeme těšit.

Foto Jana Hrušková

Podobné příspěvky

Křížkovou vozili na horách rolbou, Hüttnerová už radši nelyžuje

Jaroslav Hauer

Dalibor Janda slaví 65 a zcela vyprodal Lucernu. Nové CD pokřtí hned dvakrát

Jaroslav Hauer

Herečka Jaroslava Obermaierová je po úrazu opět fit, vrátila se do divadla

Jaroslav Hauer