Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Lucie Vondráčková se vrací do Prahy, natočila tu klip u Vltavy!

Zpěvačka Lucie Vondráčková se opět vrátila do Prahy. V listopadu tu na svých oblíbených natočila klip, který nyní vydala. Vidět například můžeme záběry z liduprázdného Karlova mostu, Petřína, Staroměstského náměstí, Vltavy apod. V klipu vedle Lucie můžete vidět i Miroslava Šimůnka, který si zahrál Lucčinu bývalou lásku. Režie a kamery se ujal Ondřej Urbanec.

Jak se Lucii natáčelo? „Krásně, nostalgicky. Jsem rodilá Pražačka a strávila jsem tu 30 úžasných let. Když se do Prahy vracím, je to kromě nové práce řetězec všech možných vzpomínek a pocitů, zklamání, lásek, výher, nadějí,… To všechno ve městě vašeho srdce zůstává,“ prozradila Lucie a dodává: „ Písnička je o stesku, o lásce, o dálce, o citech o životě…“

Na podzim tohoto roku by měla vyjít nová deska Lucie Vondráčkové. Vyjde tak po pěti letech od posledního řadového CD Oheň, po kterém jela Lucie 2 velká koncertní turné. V Kanadě pracuje již na druhém filmu. Po The Perfect Kiss, který má premiéru již 9. března v New Yorku, jde o romantickou komedii, Hotel Limbo, ve které Lucii uvidíme opět v hlavní roli.

Na klip se můžete podívat zde:

Foto Petr D. Mráček

Podobné příspěvky

Marián Čekovský přichází s novým videoklipem k písni Po polnoci.

Jaroslav Hauer

Hvězda Snídaně s Novou Libor Baselides točí nový film. Poradí vám také s výběrem šperků a vyloží karty

Jaroslav Hauer

Co se stalo v rodině Terezy Kostkové?

Jaroslav Hauer