Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Mladý zpěvák Jakub Ondra: Hrál na ulici, teď se chystá do Číny. A má nový klip!

Zpěvák Jakub Ondra si plní své sny. Nejenže počátkem letošního roku vydal písničku Reasons to love you, která se přes noc zařadila mezi nejhranější hity českých rádií, nyní ke své písni vydává i videoklip, za kterým stojí produkční společnost All 4 bands. A stejně jako u písničky, jde o světovou kvalitu! 

Reasons to love you. Tak se jmenuje písnička, která zní v posledních týdnech doslova ze všech rádií. A ačkoliv se může kvůli dokonalé angličtině a stylu hudby zdát, že za tímto počinem stojí zahraniční interpret, není tomu tak. Autorem snad největšího hudebního hitu letošního roku je teprve 23 lety rodák z Prahy Jakub Ondra. Ten posledních sedm let strávil buskingem, což je výraz pro hraní na ulici.

A právě na ulici potkal i svou múzu, pro kterou Reasons to love you napsal. “Byla to taková platonická láska k Italce, kterou jsem potkal v Lazise, když jsem hrál u Lago Di Garda. Je vtipné, že písničku vydal právě italský label,” prozradil Jakub. Připomněl tak, že za tímto hitem stojí renomované italské vydavatelství Time Records, které jej spojilo s italským tanečním projektem 2Choice.

Ačkoliv se mu i díky tomuto spojení nyní splnil sen dostat své písničky k co největšímu počtu posluchačů, s buskingem  přestat nehodlá. A to ani po své poslední zkušenosti, kdy byl ve Švýcarsku zatčen. O tom své fanoušky informoval na svém instagramovém účtu, kde jeho každý krok sleduje na deset tisíc fanoušků. A ačkoliv situace působila dost dramaticky, Jakub přiznává, že chyba byla i na jeho straně. “Mohl jsem si za to do jisté míry sám, protože jsem měl na pány policisty hloupé řeči a navíc jsem u sebe neměl pas. Ve Švýcarsku se s tím nemazlí,” říká Jakub. Počítá s tím, že do budoucna se bude muset své vášně na úkor kariéry vzdát.

Teď to ale nebude. “Letos bych chtěl jet do Číny. Rodiče asi trochu kroutí hlavou a mají strach, na druhou stranu mě mají rádi a podporují mě v tom, co dělám,” říká talentovaný zpěvák s tím, že zabránit by mu v tom mohla možná přítelkyně, vážný vztah se ale s jeho životním stylem zatím neslučuje. Tak alespoň se fanoušci zase mohou těšit na další pikantní zážitky přímo z první ruky. Jakub totiž o svých cestách pravidelně referuje právě na svém Instagramu.

Foto All4bands

Podobné příspěvky

Zpěvák Marek Ztracený oznámil koncert v O2 aréně, předprodej už začal!

Afri

Jaroslav Svěcený vydává své kulatinové dvojalbum WAY OF LIFE

Jaroslav Hauer

Lucie Bílá nečekaně pokřtila svou novou knihu v KB Interview na CNN Prima NEWS

Jaroslav Hauer