Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling VIP akce

14.ročník soutěže Miss Czech Republic 2023 představil své finalistky

miss

14.ročník soutěže představil své finalistky Miss Czech Republic 2023. Dívky se nyní budou připravovat na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, již tradičně od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux.

Slavnostní odhalení korunky Křehká noblesa pro ročník 2023 soutěže Miss Czech Republic. Korunka pro vítězku je od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux

Již 14.ročník soutěže představil své finalistky Miss Czech Republic 2023. Dívky se nyní budou připravovat na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun. Spolu s krásnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku, již tradičně od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux.

Zbrusu nová korunka je zcela inovativně v nových bílo modrých barvách a dokonce ve zlatém kabátku. Nese název Křehká NOBLESA a opět ji vyrobil tým Olgy Kopalové z jablonecké firmy ŠENÝR Bijoux spolu s kreativním ředitelem soutěže Samem Dolce a ředitelkou a majitelkou soutěže Taťánou Makarenko. Tento skvost ozdobí vítězku nejprestižnější soutěže krásy v Česku Miss Czech Republic 2023, která v současné době vlastní 4 z 5 Grand Slamových licencí světových soutěží krásy.

Naše korunka Křehká NOBLESA snoubí krásu a křehkost mladých dívek, které se ucházejí o titul královny krásy, a jejich vznosnost a noblesu. Zároveň jsem přesvědčena, že mnohé z nich dokáží změnit něco zásadního ve světě, ukázat svou velkolepost a důstojně reprezentovat naši Českou republiku.“ uvedla Olga Kopalová Rynešová majitelka ŠENÝR Bijoux.

Ústředním motivem korunky je designové uskupení dvou velkých kamenů jeden ve tvaru kapky a druhý obdélníku v safírově modré barvě. Oba kameny tak vyjadřují soulad klasického a moderního designu. Dále pozorné oči upoutají perličky dodávající ozdobě onu křehkost i noblesu zároveň. Stovkami třpytivých kamenů různých velikostí v barvě křišťálu a safíru je pak dotvořen celkový obraz tohoto zlatavého šperku. Onu záři je nutné připsat pravému zlatu na korunce.

Sluneční záře korunky ve zlatém kabátku je pro mě synonymem energie, kterou vítězka při korunovaci obdrží. Věřím, že jí změní život v tom nejlepším slova smyslu, a že to podobně můžeme zprostředkovat i dalším ženám ozdobeným našimi šperky.“ doplnila Kopalová.

Radka Sokoliová

Rodinná firma ŠENÝR Bijoux pod taktovkou Olgy Kopalové Rynešové patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách, má tradici šperkařství již od roku 1900. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě a Asii. Jejími korunkami se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. Získala popularitu nejen v tuzemsku, ale i na světových soutěžích krásy. Od roku 2010 do roku 2015 měly putovní korunku od ŠENÝR Bijoux například královny krásy Miss Réunion. Od roku 2019 svými unikátními designy korunek zdobí vítězky Miss Czech Republic, která má aktuálně většinu licencí na světové soutěže. Šperky od ŠENÝR Bijoux zdobí i význačné osobnosti kulturního a politického života v různých částech planety, stejně jako všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky jedinečných designů.

Podobné příspěvky

PEČENÍ S CELEBRITAMI PODPOŘILO MAMINKY SAMOŽIVITELKY

Jaroslav Hauer

Nejkrásnější dívka českého showbyznysu Magda Bendová míří do Playboye

Jaroslav Hauer

Čenský, Duchoslav,Nečas a Suchařípa ještě stihli opening v Rakousku

Jaroslav Hauer