Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

5. ročník soutěže MISS Prima křivky zná jména vítězek

TZ – MISS Prima křivky 2017 / finálový galavečer / 19.9.2017 

Galavečer soutěže MISS Prima křivky, který se konal 19. září v Branickém divadle, byl nabitý pozitivní energií, skvělými výkony hudebníků a především talentovaných, charismatických a okouzlujících finalistek.  To vše podtrženo fenomenálním moderovaním Anety Chritovové.

Finalistky MISS Prima křivky 2017 se nejprve předvedly ve skvělé úvodní choreografii Pavla Strouhala. Za dřinu, pot a slzy, které na soustředěních proklínaly, jim byl sladkou odměnou bouřlivý potlesk diváků.  Následovala soutěžní disciplina rozhovor s moderátorkou, po ní volná disciplina, ve které finalistky uplatnily svůj talent pro herectví, zpěv, tanec, pantomimu, tvůrčí psaní… Vrcholem večera byla nesporně módní přehlídka v modelech značky Ulla Popken. To vše ve vyprodaném Branickém divadle hodnotila osmnáctičlenná porota než vynesla konečný verdikt.

MISS Prima křivky 2017 se stala finalistka s číslem 9. LIBUŠE DVOŘÁKOVÁ. Ta zcela okouzlila porotu svou volnou disciplínou, kde v roli režisérky působila jako profesionální herečka. Korunku a věcné ceny jí předávali loňská vítězka Leona Šenková a zástupci hlavního partnera soutěže, kterým je už tradičně německá firma Ulla Popken přinášející na evropský trh šaty konfekčních velikostí 42 a více, dále předseda poroty Radek John a ředitelka soutěže Markéta Zámyslická.

Druhé místo a titul 1. VICEMISS Prima křivky si vybojovala finalistka s číslem 10. ELIŠKA PEŠKOVÁ, kterou korunoval zpěvák Juraj Hnilica za asistence zástupce druhého z partnerů soutěže, kterým je OB Klinika zaměřující se na pomoc lidem s vysokou nadváhou a obezitou. Eliška Pešková si  jako volnou disciplínu zvolila pantomimu a tato netradiční volba se jí očividně vyplatila.

 

 

Na stupínku třetím se umístila a titul 2. VICEMISS Prima křivky získala finalistka s číslem 8. ROMANA SIVÁKOVÁ. Její sytý hlas při interpretaci  písně Hříšnej jazz rezonoval Branickým divadlem a porota to náležitě ocenila. Korunku a ceny předávali umělecký ředitel Branického divadla Václav Čížkovský a místostarosta městské části Praha 4 – Mgr. Lukáš Zicha, který udělil soutěži MISS Prima křivky 2017 záštitu nad konáním letošního finálového večera.

Proběhlo ale také vyhlášení cen vedlejších o kterých rozhodlo hlasování veřejnosti.

Nejvíce fanoušků hlasovalo přímo na webových stránkách soutěže www.primakrivky.cz. Finalistkou, která zaujala nejvíce a získala tak titul MISS Prima křivky Internet 2017 byla s číslem 9. Libuše Dvořáková.

Nejvyšší počet hlasů na webových stránkách Krásné baculky a tím i titul – MISS Prima křivky – Krásné baculky 2017 připadl  finalistce s číslem 8. Romaně Sivákové.

Hlasování probíhalo také na facebookových stránkách soutěže MISS Prima křivky.  Největší počet lajků zde dostala, a tím získala titul MISS Prima křivky – Facebook 2017 finalistka s číslem 5. Kamila Štětařová.

Zvláštní cenou večera byl titul MISS Prima křivky – Národní Komory Módy ČR 2017. U této ceny nikdo nehlasoval. Prezidentka Národní Komory Módy i s módní návrhářkou přijely na soustředění do ski areálu Monínec a bedlivě finalistky pozorovaly při všech nácvicích chůze. Výběr té, která se jim líbila nejvíce byl zcela na nich. A v čem byla tato cena vyjimečná? Vítězka obdržela šaty šité  na míru mladou módní návrhářkou Annou Skopcovou. Zástupce Národní Komory Módy nejvíce zaujala a titul MISS Prima křivky – NKM ČR 2017 získala finalistka s číslem 8. – Romana Siváková.

Finalistky byly ale tak vyrovnané, že se prezidentka NKM ČR – Jůlie Hendrychová s návrhářkou Annou Skopcovou domluvily, že šaty na míru dostanou ještě další dvě finalistky! Ty získaly od Jůlie Hendrychové voucher, kterým se Národní Komora Módy ČR zavazuje k pokrytí nákladů na šaty, tedy látky i práce návrhářky. Další šaty na míru tak potěší finalistku s číslem 4. Vendulu Hřídelovou a finalistku s číslem 12. Štěpánku Polákovou.

 

 

A jaké jsou dojmy a pocity novopečené MISS Prima křivky? „Můj sen se stal skutečností!!! Když jsem se hlásila do této soutěže, tak se mi někde hluboko v hlavě uložila myšlenka, že chci být vítězkou. Říkala jsem si, jak to musí být skvělý pocit, mít korunku na hlavě, stát usmívat se a být aspoň na chvíli opravdu tou jedinou NEJ. Jsem velký snílek a nemám ráda, když se říká, že je něco nemožné. A včerejší den mi opět dokázal, že přesně o tom je život. Ten pocit není skvělý, to snad ani nejde popsat, jaký byl, nebo spíše jaký pořád je. Bylo to SUPR TRUPR BOMBASTIC. Skvělé publikum, skvělá porota, úžasná moderátorka, nejlepší finalistky jaké jsem si mohla přát a THE BEST OF tým pořadatelů, který stál pevně za námi a opravdu z nás vytřískal maximum. Celou cestu domů z Prahy jsem měla potřebu zpívat si „teď královnou jsem JÁ“ a i když to bylo falešně, tak mi to bylo mou drahou polovičkou odpuštěno, protože ta euforie a ta skvělá nálada nás nabila energií, kterou můžeme rozdávat. Teď sedím na zemi, bosá, protože bolest nohou je opravdu veliká,v obličeji mám křeč, asi jsem se musela usmívat i ve spánku, jinak si to nedokážu vysvětlit. Děkuji sponzorům za skvělé dary, a že jich není málo a děkuji všem, kteří mě podporovali, protože i díky nim má tréma opadávala a má touha být Prima křivkou number ONE se stala realitou“, říká vítězka letošního ročníku Libuše Dvořáková.

Na galavečeru vystoupil Pekař s kapelou, Juraj Hnilica, loňská vítězka a zpěvačka Leona Šenková a Pavel Horejš s kapelou. V porotě mohli diváci vidět mladého talentovaného herce a dabéra Pavla Dytrta, moderátora ONETV Patrika Černocha, místostarostu MČ Prahy 4 Lukáše Zichu, bývalého ministra spravedlnosti a nynějšího europoslance Jiřího Pospíšila a mnohé další. V hledišti pak skromně seděl muž, který je kandidátem na prezidenta ČR – Marek Hilšer.

TZ/Markéta Zámyslická /zamyslická@primakrivky.cz

Podobné příspěvky

Vyhrajte výrobky kadeřníka Tomáše Arsova

Jaroslav Hauer

Miss České republiky zná první tři postupující finalistky

Jaroslav Hauer

Známá česká moderátorka: z dětské modelky ředitelkou soutěže krásy

Jaroslav Hauer