Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

Aneta Kernová představí svou značku NAIVISTA na Fashion Weeku v Paříži

Je to interpretace Anetiny tvorby, která je inspirovaná převážně běžným životem, cestováním, různými kulturami, večírky, kamarády a také úplně cizími lidmi, které Aneta potkává na jejích cestách po světě. 

NAIVISTA = naive + vista = naivní vidění 

Aneta Kernová je mnohostranně nadanou kreativní osobností, která stojí za vizionářskou značkou NAIVISTA. Kombinuje umění a módu za účelem vytváření unikátních a živých kousků. Anetina umělecká cesta je poznamenána schopností spojovat barvy, textury a tvary nekonvenčním způsobem, což vytváří oděvy a doplňky, které jsou zároveň nápadité a podněcují zamyšlení. 

“Těším se, je to moje premiéra a velká výzva a jsem nadšená, že to bude právě v Paříži na Fashion weeku,” říká Aneta.

Aneta pochází z rodiny uznávaných slovenských malířů, takže byla vedena k umění už od ranného dětství. My Anetu Kernovou známe především jako herečku a režisérku, která ve svých filmech zkoumá inovativní techniky vyprávění. Aneta vyhrála několik filmových cen za svou tvorbu a momentálně ji můžeme vidět v seriálu na televizi Nova Táta v nesnázích. 

Aneta momentálně natáčí film v USA, kde hraje jako jediná herečka pod vedením uznávaného filmaře Jay Holben, který se svým filmovým týmem testují nové prototypy filmových objektivů a videoprojekci ve filmových studií, Aneta tímto bude jako první herečka hrát ve filmu, který jako první zkoumá tyto nové technologie. 

Aneta mimo jiné otevírá i galerii v Praze a mimo pařížský Fashion Week připravuje i sólovou výstavu v Art Number 23 galerii v Athénách

DATA: Paris Fashion week – 1. října 2023 

Eva Polívková

Podobné příspěvky

Myslivcová má focení jako životní poslání: Od miminek až na závodní okruhy

Jaroslav Hauer

Botox, plastiky a ochranka na každém kroku

Jaroslav Hauer

Anna Pátková se stala vítězkou soutěže Tvář roku 2023

Afri