Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

Druhý casting Miss České republiky 2023 představil další semifinalistky

V pátek 6. června pokračoval další ze série letošních castingů, na kterých organizátoři Miss České republiky hledají krásné dívky pro finále ročníku 2023. Také na tento casting se přihlásil značný počet krásných dívek a před porotou stál nelehký úkol vybrat z nich do semifinále ty, které mají šanci se ucházet o letošní tituly. 

Soutěž krásy Miss České republiky

Casting se tentokrát konal v překrásném moderním interiéru hotelu Comfort Hotel Prague City East. Na dívky čekalo stylově upravené prostředí s květinovými stěnami a houpačkami pro zpříjemnění čekání, vedení hotelu zajistilo občerstvení v podobě ovocného cateringu a popřát štěstí přišla účastnicím castingu ředitelka hotelu Viktória Sušková. 

Tak jako všechny letošní castingy i tento byl neveřejný. V porotě, která vybírala semifinalistky, tentokrát usedla Miss ČR 2022 a Miss Naděje 2022 Andrea Kaplanová a spolu s ní II. Vicemiss ČR Karolina Budka. Karolina vzpomíná, jak vloni casting absolvovala sama: „Casting byl opět emotivní jako vždy, a to nejen pro dívky. Vidět je na té samé straně, jako jsem byla já před rokem, ve mně probouzí silné emoce. Casting jsem prožívala naplno s nimi.“

A jaké dívky postoupily z druhého castingu?  Přinášíme vám jejich jména: 

Barbora Burešová, 18letá studentka z Nového Města na Moravě 

Nina Capouchová, 17letá studentka z Tábora  

Simona Dobrovolná, 24letá studentka z Nymburka 

Denisa Doležalová, 20letá studentka z Čížkovic 

Patricie Fuxová, 20letá studentka z Benešova  

Barbora Králová, 24letá studentka ze Sadské 

Kateřina Kristýna Krejčová, 19letá studentka z Českého Krumlova

Eliška Kukačová, 24letá studentka z Pardubic 

Viktorie Louženská, 18letá studentka z Hradce Králové 

Megan Sangster, 28letá herečka z Prahy a Londýna 

Marianna Stránská, 19letá studentka z Bohumilic u Čkyně  

Nikol Štuksová, 19letá studentka z Králova Dvora  

Markéta Vyhnálková, 20letá studentka z Lednice 

Třetí neveřejný casting proběhne již 16. června opět v hotelu Comfort Hotel Prague City East. Sledujte web Miss České republiky www.miss-ceske-republiky.cz a sociální sítě soutěže, kde najdete jak profilové fotografie nových semifinalistek, tak snímky a videa z posledního castingu. A krásné dívky, které by se chtěly zúčastnit letošního ročníku, se ještě stále mohou přihlásit zde

Soutěž krásy Miss České republiky ale nehledá jen krásné dívky. Jejím hlavním poselstvím je podporovat a zaštiťovat dobročinnou akci Počítače dětem. Některé semifinalistky už zajistily a předaly počítače dětem do rodin, které jsou v nouzi. Díky tomu získaly nejen dobrý pocit a přinesly radost, ale také se přiblížily svému postupu do finále. A radost z přístupu dívek má i zakladatel projektu Počítače dětem Robert Novotný: „Jsem nadšen, jak aktivně se účastnice Miss České republiky do charity zapojují. Je skvělé vidět, že spojení krásy a dobročinnosti má smysl.

 

Zdroj: Miss České republiky

Foto: Ondřej Čapka 

Podobné příspěvky

Volba Miss Sympatie je v rukou veřejnosti

Afri

Exkluzivní rozhovor s první českou Barbie Gabriel Jiráčkovou

Jaroslav Hauer

Být kreativním podnikatelem je pěkný CVRKot

Afri