Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

Miss Aura International je celosvětová soutěž krásy v Turecku

Tereza Zakova

Od finálového večera uběhlo půl roku a výběr našich krásných finalistek nese zasloužené ovoce. Z nominovaných dívek si ředitel světové soutěže krásy Miss Aura International, pan Adnan Seker, vybral právě Terezu Žákovou, která tedy získala titul Miss Aura International Czech Republic. 

Superfinalistka Miss České republiky Tereza Žáková se zalíbila v cizině

Tereza ZakovaKdyž mi přišla zpráva z produkce Miss České republiky, že ze všech nominovaných dívek si ředitel světové soutěže vybral právě mě, vůbec jsem nevěřila vlastním očím, protože tohle byl od malička můj sen. I Když odlétám až 11. září, už teď se začínám pomalu připravovat. Pracuji na své postavě, začínám najíždět na zdravou stravu a díky nabídkám přehlídek, které mi chodí, se snažím zlepšovat svůj catwalk. Navázala jsem spolupráci s úžasnou módní návrhářkou Šárkou Ordošovou, jejíž šaty se objevily již v oficiálním videomedailonku. Model od ní ušitý na míru vynesu na finálovém galavečeru. Celé léto se budu s chutí připravovat, abych Českou republiku reprezentovala v co nejlepší formě.“

Tereza ZakovaMiss Aura International je celosvětová soutěž krásy konaná v Turecku, která se snaží spojit krásu a inteligenci žen po celém světě a každoročně se jí zúčastní více než 40 delegátek z různých zemí. Terezu čeká promenáda v plavkách, večerních šatech, národních kostýmech a v neposlední řadě i volná disciplína, kde se pokusí porotu ohromit ukázkou boxu. Zakončení celé soutěže proběhne 26. září 2022 v hotelu Rixos Sungate, kde se bude bojovat o neuvěřitelných 12 titulů – 5 hlavních míst a 7 doprovodných titulů.

Terezinu cestu a přípravu na světovou soutěž můžete sledovat na profilech Miss České republiky, Miss Aura International nebo přímo na jejím Instagramu. Držíme palce, aby její cesta za splněným snem byla úspěšná.

Zdroj: Miss České republiky, Robert Novotný, Marek Červenka

Bc. Nikola Kokyová, MBA/ Miss České republiky 2019

Podobné příspěvky

Stylistka Simona Pechalová má italské oko a obléká i Koláře

Jaroslav Hauer

Missky o vánocích dietu nedrží

Jaroslav Hauer

Komu předá Muž roku 2018 Jirka Kmoníček reprezentativní Toyotu?

Jaroslav Hauer