Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

Módní přehlídka AC.ART fashion Aleny Cikové “Pulzující barevná show”

Přehlídka se konala 1.6.ve vnitřním i venkovním prostoru v olomoucké Galerii Anděl, v níž Alena Ciková vystavuje i své obrazy. Svými šperky obohatila módní přehlídku Zuzana Bubílková

“Pulzující barevná show”

Je spousta lidí, kterých si vážíme nejen pro jejich pracovní úspěchy, ale také proto, jací jsou. Mezi ně patří úžasná malířka a návrhářka Alena Ciková, jejíž pestrou a pulzující tvorbu si zamilovaly spousty žen. Patří mezi ně i řada známých tváří jako například Marcela Březinová, Zuzana Bubílková, Zuzana Majerová nebo šansoniérka Iva Kevešová. Nikdo ze zmíněných si tedy nemohl nechat ujít unikátní módní přehlídku hedvábných šatů s malbou, kterou doplnily originální šperky Zuzany Bubílkové.

Majerová, Bubílková

Oči i duše všech přítomných žen jásaly

V publiku nicméně nechyběli ani zástupci mužské populace. Program totiž nebyl určen pouze ženám. Módní přehlídku velmi příjemně obohatilo vystoupení šansoniérky a moderátorky večera Ivy Kevešové, folkaře Miroslava Palečka a zpěvačky Marcely Březinové. K pobavení přítomných zásadně přispěly i vtipné glosy a Zuzany Bubílkové a Miroslava Šimůnka.

Bubílková zde zastupovala hned dvě profese; zábavnou moderátorku a výrobce šperků. „Vyrábím různé šperky různými technikami. Některé se háčkují, jiné pletou,“ prozradila známá moderátorka o svých produktech a dodala, že výrobu těchto šperků bere jako relaxaci. „Když bych to vzala průměrem, dělám každý šperk tři až čtyři hodiny. Jsou ale i takové, které mi zaberou až osm hodin. A používám především přírodní materiály.“

Bubílková začala spolupracovat s Alenou Cikovou v roce 2017, její kolekce doplňuje Zuzana Bubílková svými originálními šperky a doplňky. Pod značkou BUCCI je prezentují na výstavách, módních přehlídkách a různých akcích.

Netradiční, avšak velmi okouzlující šperky zaujaly i Marcelu Březinovou a Zuzanu Majerovou, které svorně uvedly, že mají rády jak originalitu, a přírodní materiály, tak i barvy. A obojí obsahují právě šaty Aleny Cikové i šperky Zuzany Bubílkové. Majerová navíc, coby rodačka z Olomouce, pěla chválu i na Galerii Anděl manželů Šmidových, za kterými se vždy moc ráda staví, kdykoli má cestu kolem. V Galerii si totiž vždy najde něco, co potěší její smysly.

Šimůnek, BubílkováMajerová, Březinová módní  přehlídka

Jaromír a Věra Hamplovi      Foto a zdroj: Helena Váňová Production

Podobné příspěvky

Soutěž krásy Česká Miss ESSENS přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení

Afri

Myslivcová pod palbou kritiky

Jaroslav Hauer

Může být Lela Ceterová pro Vémolu ještě dokonalejší?

Jaroslav Hauer