Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

NOVÁ KOLEKCE GÁBINY PÁRALOVÉ

Pro Gábinu bylo velmi důležité si po dvouleté pauze vytvořit minikolekci společenských šatů, které se však stejně tak dají uplatnit a užít na společenské události konané v letních měsících tak jako při společenských příležitostech konaných v zimě. Z malé kolekce těchto luxusních šatů sálá životní optimismus. Jsou ušité z hedvábí, kterému dominují zářivé barvy a jejich dynamiku rozehrává skvělý a neotřelý asymetrický střih.

satyNepřehlédnutelné barvy, zajímavé detaily jsou atributy, které jsou jmenovatelem pro jednotlivé originální kousky. Šaty jsou okořeněny i tím, že většinově kopírují ženské křivky a jednotlivé modely šatů odhalují různé části těla. U jednoho modelu šatů jsou to záda, u jiného šíje, ramena a nebo nohy. Lze si tak vybrat model, který se trefí přesně do představy o tom, která část těla nositelky má být odhalena. Ze spektra sytých barev se Gábina zaměřila na jarní zelenou, cyklámenovou, mentolovou, žlutou. Nesměl chybět ani žhavý overal s holými zády. Jak jinak než v černé barvě .

GÁBINA PÁRALOVÁ

Pod stejnojmenou značkou tvořím od roku 1996. Ráda trávím spoustu času ve svých buticích v Brně a v Praze, přímý kontakt se zákaznicemi je pro mě velmi důležitý.

Oblékám moderátorky České televize a pořadu Sama doma. Mezi mé slavné a oblíbené zákaznice patří například Tereza Kostková, Klára Cibulková, Táňa Vilhelmová, Nela Boudová.

Eva Polívková

Podobné příspěvky

Finalistka České Miss Karin Křížová zazářila v Superstar!

Jaroslav Hauer

Prezidenta soutěže Muže roku držela s nůžkami v ruce v šachu Klára Doležalová

Jaroslav Hauer

Kadeřnická soutěž AICHI má svého vítěze

Jaroslav Hauer