Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

Šedesátimetrové molo pro finalistky Miss ČR

czech fashion week

Největší módní událost roku – molo dlouhé 60 metrů a nejlepší módní návrháři České republiky. To je Czech Fashion Week 2022. 

Czech Fashion Week

czech-fashion-week-miss-crTradiční módní událost Czech Fashion Week pod taktovkou Jiřího Morštadta proběhla 17. září ve velkolepém stylu. Zvučná jména, jako například Luděk Hanák, Osmany Laffita, Gabriela Giotto, Anna Anna, Naďa Moravcová, Ateliér Moravec, se skloňovala mnoho týdnů před konáním akce.

Letos poprvé se po šedesátimetrovém mole prošly i aktuální soutěžící Miss České republiky 2022. “Jako vítězky předchozích ročníků Miss ČR se této módní události účastníme každý rok. Na mole jste mohli vidět Helenu Čermákovou (Miss ČR 2021), Sáru Lyčkovou (I. Vicemiss ČR a Miss Sympatie 2019), Kristýnu Hyskou (Miss Naděje 2020) nebo Dominiku Fousovou (Miss Social Media 2019). Letos se na této události zcela poprvé objevilo i aktuálních osm finalistek Miss ČR. Pro většinu z nich byla tato přehlídka jejich první velká módní show,” uvedla ředitelka soutěže Nikola Kokyová, která vnímala jejich zákulisní nervozitu.

czech-fashion-week-miss-crFinalistky Miss České republiky 2022 se ukázaly celkem dvakrát a vynesly róby módních návrhářek Šárky Ordošové a Maky Maky. 

Součástí přehlídky bylo i představení korunky pro novou královnu krásy, která bude korunována ještě tento rok. Veřejnost se do volby své vítězky také může zapojit, a to prostřednictvím hlasování o titul Miss Sympatie na www.miss-ceske-republiky.cz

Nikola Kokyová

Foto: Ondřej Čapka

Podobné příspěvky

5. ročník soutěže MISS Prima křivky zná jména vítězek

Afri

Miss České republiky slavnostně zahájila tento ročník

Jaroslav Hauer

Může být Lela Ceterová pro Vémolu ještě dokonalejší?

Jaroslav Hauer