Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling

Soutěž krásy Česká Miss ESSENS přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení

Miss

Soutěž krásy Česká Miss ESSENS přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení, podporuje tak zdravý životní styl a sport. Jednou z hlavních myšlenek České Miss ESSENS je aktivní a zdravý životní styl. Díky tomu tato tradiční soutěž krásy přichází na trh s vlastní sportovní kolekcí, která je kombinací nejen funkčního sportovního oblečení, ale i dokonalého stylu. A pozor, i vy si můžete tyto krásné kousky z nové kolekce pořídit!

Soutěž krásy Česká Miss ESSENS přichází s vlastní kolekcí sportovního oblečení, podporuje tak zdravý životní styl a sport 

Klára_Vavrušková
Klára_Vavrušková

Soutěže krásy mohou být často vnímané jako povrchní, tedy zaměřené jen na krásu tváře. Ale pravda je jinde, Česká Miss ESSENS zastává myšlenku ve zdravém těle zdravý duch. A proto jedna z aktivit na podporu této myšlenky je tvorba vlastní kolekce sportovního oblečení, která je prozatím jen pro dámy.

Jedním z rozhodujících parametrů byla samozřejmě funkčnost materiálu, střih, ale také podpora české ekonomiky a českých společností. Firma Draps, která se na tomto projektu podílela, je již dlouhodobým a uznávaným partnerem soutěže. „Barvy a celkový styl jsou velmi elegantní a přidávají na ženskosti. Pro historicky první kolekci sportovního oblečení České Miss ESSENS jsme se rozhodli pro barvy černou, zlatou a bílou, které jsou oficiálními barvami soutěže,“ informovala ředitelka soutěže Veronika Farářová.

finalistky_missTuto unikátní kolekci nafotily vítězky minulého ročníku Klára Vavrušková, která získala třetí místo na světové soutěži Miss Earth a titul Miss Earth Water 2019, Karolína Kokešová, jež se stala světovou vítězkou soutěže Miss Global v Mexiku a Barbora Hodačová, Česká Miss 2019.Když jsem měla možnost poprvé si vyzkoušet sportovní kolekci České Miss ESSENS, byla jsem opravdu překvapená, jak úžasně seděla a jak byla na těle příjemná. Myslím si, že každou ženu pro trénink povzbudí stylové, a hlavně příjemné sportovní oblečení. A jelikož je sport velkou součástí mého života, tak je pro mě nová kolekce víc než ideální,“ prozradila Bára Hodačová, Česká Miss 2019.

Web: www.ceskamiss.cz

Foto: Anna Koniaeva

Česká Miss ESSENS – Česká Miss je nejprestižnější a jediná národní soutěž krásy v České republice s třicetiletou tradicí. V rámci uplynulých ročníků se Českou Miss chtěly stát tisíce dívek, které si účastí v soutěži a ziskem titulu chtěly splnit svůj sen. Česká Miss je soutěž krásy pořádaná od roku 2005 nejdříve jako konkurenční událost tehdy tradičnější Miss České republiky, která byla v roce 2010 se soutěží Česká Miss sloučena. V roce 2020 získala Česká Miss v historii vůbec poprvé titulárního partnera, a to společnost ESSENS. V současné době tedy již používá oficiální název Česká Miss ESSENS. Minulý ročník patřil k vůbec nejúspěšnějšímu. Přímý přenos odvysílala TV Prima v čele s Liborem Boučkem a vítězky zabodovaly na světových soutěžích. Karolína Kokešová vyhrála Miss Global v Mexiku a Klára Vavrušková se stala třetí nejkrásnější ženou planety díky světové soutěži Miss Earth na Filipínách a získala tak titul Miss Earth Water 2019.

Mgr. Pavlína Procházková

Zdroj: Česká Miss ESSENS

Podobné příspěvky

Chtěli mě do MasterChefa a nakonec jdu do Muže roku

Jaroslav Hauer

Miss ČR 2018 Iveta Maurerová si splnila sen fotomodelky, modelky a nyní i herečky

Jaroslav Hauer

Finalistky České Miss ESSENS pracují na své formě

Redakce