Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Moderátora Krimi zpráv Matěje Rychlého zavřeli do studia, nesmí do terénu

Moderátor a reportér Krimi zpráv na Primě Matěj Rychlý má za sebou svou premiéru při moderování ze zpravodajského studia. Zatímco doteď vysílal své úvodní vstupy k reportážím venku a mnohdy přímo z míst zločinu, teď se hlásí ze zpravodajského studia. A zažil horké chvilky.

„Byl jsem hozený do vody, to, že nepojedu ven, ale budu ve studiu, se rozhodlo krátce před vysíláním a úplně jsem s tím nepočítal. Neměl s moderováním ve studiu žádné zkušenosti. Když moderuju venku, text se naučím, tady jsem ho ale musel číst ze čtecího zařízení, a to jsem nikdy předtím nedělal,“ prozradil Matěj.

Studio tak posloužilo jako dobrá volba. Nebylo totiž možné riskovat, že v Krimi zprávách bude Matěj moknout někde venku se svým hostem v živém vstupu za vydatné bouřky. „Vše se podařilo, byla to moje premiéra, ale posunulo mě to zase o kus dál a věřím, že se tahle změna bude líbit i divákům,“ směje se Matěj.

Matěj Rychlý začínal na Primě v září 2013 jako reportér, loni na podzim dostal novou příležitost moderovat Krimi zprávy. „Velmi si vážím svých moderátorských kolegů a doufám, že vedle nich nebudu dělat ostudu. Samozřejmě  je pro mě velkou výzvou vyzkoušet si roli moderátora,“ říkal tehdy skromně Matěj. Podle diváků je ale jasné, že se bát nemusí a patří k oblíbeným tvářím televize.

Foto FTV Prima

Podobné příspěvky

Zeťová opět na scéně

Jaroslav Hauer

Když má brácha PRIMA bráchu

Jaroslav Hauer

Komu předá Muž roku 2018 Jirka Kmoníček reprezentativní Toyotu?

Jaroslav Hauer