Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling Šoubyznys

Sexy kráska Votavová na pustém ostrově, pozor na žraloky!

Ztroskotat na opuštěném ostrově se sexy modelkou a úspěšnou podnikatelkou Kateřinou Wohlmann Votavovou (30) by se zachtělo snad každému muži. Pláže souostroví Maledivy zdobí svou dokonalou postavou, pro kterou se i po nedávné třicítce nemusí omezovat. „Nejsem typ dietářky. Jím zdravě, často a navíc jsem alergická na lepek, proto některá jídla přirozeně musím vynechat,“ svěřila se Votavová. Ne náhodou je Kateřina jednou z nejvyhledávanějších modelek pro focení kalendářů, většina z nich se fotila v exotických destinacích.

Na ostrovech ale není sama! Na dovolenou, kde 30°C má jen mořská voda, vyrazila se svým manželem podnikatelem Jiřím Wohlamannem (50). „Slavíme Jirkovo jubilejní narozeniny, potápíme se. Dnes jsem viděla i velrybího žraloka,“ pokračuje: „už je to skoro rok po svatbě, ale my jsme pořád jako čerstvě zamilovaný pár,“ vzpomíná Kateřina na pohádkovou svatbu, která se uskutečnila v červnu minulého roku na zámku Hluboká.

Podobné příspěvky

Michal Hrůza přichází s videoklipem k z​ávěrečné písni nového alba

Jaroslav Hauer

Syn Pavla Trávníčka nečekaně mění jméno. Co ho k tomu vede?

Afri

Ceny Anděl očima výherců i zúčastněných. Co o nich říká Bára Poláková, Matěj Ruppert či Vojta Dyk? Podívejte se na video!

Jaroslav Hauer