Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Valentýnské pohlazení výtvarnice Alexandry Hejlové. Její obraz má i Douglas

Vernisáž výstavy Valentýnské pohlazení  známé výtvarnice, malířky, ilustrátorky a šperkařky Alexandry Hejlové, jejíž obraz vlastní mimo jiné i slavný Hollywoodský herec Michael Douglas, a která v současné době rozjíždí se svým mužem hudebníkem Jindřichem Krausem vlastní týdenní pořad na Rádiu Krajan (USA / Chicago), proběhla 9. února 2018 v nádherném prostředí pražské Gallery Café Blanka. V pátek 2. března tato úspěšná vernisáž měla také svou derniéru společně se slavnostním křtem nové knihy. Muž Alexandry, Jindřich Kraus, pokřtil slavnostně  knihu o skautingu, kterou vydal ve svém nakladatelství Pragoline-Jindřich Kraus, knihu spisovatele Vladimíra Rogla, Správnou stopou.

Valentýnské pohlazení Alexandry Hejlové

Tentokrát tuto svou vernisáž a zároveň i derniéru, pojala jako společnou Valentýnskou akci  s Hudební skupinou Maxíci, kteří nedávno pokřtili nové CD Útok králíků, na kterém najdete 13 čistě autorských písní, některé právě  zazněly  na slavnostním zahájení vernisáže  výtvarnice Alexandry Hejlové.  S kapelou Maxíci určitě Alexandra Hejlová chystá i další projekty, na které se již teď můžete těšit.

Kmotry měsíční  prodejní výstavy se stali společně s kapelou Maxíci spisovatelka, publicistka Marie Formáčková, legendární moderátor Slávek Boura a v neposlední řadě životní partner Alexandry Hejlové, zpěvák, hudebník a nakladatel  Jindřich Kraus, který rovněž zazpíval několik svých autorských písní (CD  Chvíle ke hvězdám) a rovněž je autorem například legendárního hitu Takový schody do nebe.

Valentýnské pohlazení Alexandry Hejlové

Na  hvězdné  hosty jsme již u Alexandry Hejlové zvyklí, tentokrát jste mezi hosty mohli vidět například komentátora a baviče  Jaroslava Suchánka, manželku herce Luďka Soboty – Adinu Sobotovou, herečku Báru Fišerovou, kterou můžete momentálně vidět napříklat v seriálu Modrý kód, zpěvačku Petru Slaninovou, kterou  můžete vidět a slyšet v Hudebním divadle Karlín a tyto dámy se na krátkou chvíli staly modelkami Alexandry a předvedly její originální ručně malované skleněné šperky, které právě nosí také  i mnoho našich celebrit.  Zkrátka mnoho známých a zajímavých lidí ze světa kultury  a  showbyznysu (spisovatelé, režiséři s ČT/Třináctá komnata, zpěváci, herci  …).

 

 

Odkazy:      www.alexandrahejlova.com

www.jindrichkraus.cz

http://www.motimoda.cz/

Podobné příspěvky

Světový hit Diany Ross či Julio Iglesia a Dolly Parton přezpívali “novodobá Iveta Bartošová” Kamila Hübsch s nakladatelem a zpěvákem Pavlem Mészárosem!

Jaroslav Hauer

Zpěvačka Dáša Zázvůrková představuje nový videoklip k písničce Hleď si svýho

Jaroslav Hauer

Verešová se zamilovala do modelů návrhářky Kristiny

Jaroslav Hauer