Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
VIP akce

Slavnostní otevření českého nehtového studia M&K enii-nails

Slavnostní otevření profesionálního nehtového studia za účasti Agáty Hanychové (Prachařové) s dcerou Miou a Evy Decastelo s dcerou Zuzanou dne 10.02.2020. U Hostavického potoka 830/24, Praha 14 Hostavice.

V našem Českém nehtovém studiu s prodejnou a školícím centrem, nabízíme profesionální služby v oblasti nehtové modeláže, manikúry a klasické pedikúry či spa pedikúry.

Používáme zde výhradně profesionální certifikovanou nehtovou kosmetiku, nejmodernější technologie, šetrné UV/LED lampy anti anging (eliminují vliv stárnutí pokožky). Zabýváme se poradenstvím ohledně poškozených nehtů. Lpíme na kvalitně odvedené práci a vysokých hygienických zásadách.

Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří budou mít zdravé a upravené nehty. Je důležité, aby se zajímaly jaká nehtová kosmetika se používá a předešlo se zdravotním problémům jakou jsou plísně a jiné nehtové onemocnění.

Zdraví máme jen jedno! A to si naši zákazníci musí uvědomit. Přístup ke každému zákazníkovi je individuální. Navázali jsme spolupráci s Agátu Hanychovou, která je tváři našeho salonu.”

  • M&K enii-nails
  • U Hostavického potoka 830/24
  • Praha 14 Hostavice, 19800
  • Tel: 732 160 206
  • E-mail: mksalon@outlook.cz www.mkeniinails.cz

    

Podobné příspěvky

Z čeho měl David Kraus trauma?

Jaroslav Hauer

Díky Chantal se dětem marodí lépe

Jaroslav Hauer

Heidi Janků, Peter Pecha, Bohuš Matuš či Natálka Grossová se rozloučí s prázdninami

Jaroslav Hauer