Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
VIP akce

Velký večírek TopStaru: Kdo byl hvězdou večera ?

Party v pořádně velkém stylu. Taková byla pondělní party TopStaru a Playboye.
Do restaurace SaSaZu v Holešovicích se sešli ti, kteří sami chodí na jiné večírky, a pak o nich točí reportáže a mluví v televizi. Tentokrát si ale, pro změnu, uspořádali večírek vlastní.

Středem pozornosti rozhodně byla Eva Perkausová, která TopStar ještě donedávna uváděla ve dvojici s Petrem Vágnerem. Teď ale měla jiný doprovod – Romana Šebrleho, se kterým je nyní tváří hlavních zpráv TV Prima. Chybět nemohl ani David Gránský, který nočním TopStarem provází. Dorazil v doprovodu přítelkyně Nikoly a večírek si pořádně užíval – při koncertu Marty Jandové fandil, jako o život.

Moderátor Divošek Michal Kavalčík přišel s přítelkyní Zuzanou, se kterou čeká přírustek do rodiny. Zprávař Tomáš Hauptvogel raději těhotnou manželku nechal doma a celý večer se bavil ve společnosti Matěje Rychlého. Programem provázela současná moderátorka TopStaru Laďka Něrgešová, která se nedávno vrátila po mateřské a chlubila se extra štíhlou postavou. Pozornost poutaly i tváře ze starší generace – Jan Rosák celý večer diskutoval s Václavem Postráneckým, který rozhodně nepatří k typickým tvářím večírků. A Hana Gregorová dorazila v doprovodu hereckého kolegy Jana Antonína Duchoslava.

Herce z televize Prima doplnily i osobnosti z Divadla Broadway – mezi nimi dominoval Marian Vojtko, nechyběli ani Jan Kopečný a Michaela Gemrotová.
O zábavu nebyla nouze.

Zkrátka šlo o večírek ve velkém stylu, který se často neopakuje, ale stojí za to!

OBSÁHLÁ FOTOREPORTÁŽ NA :

https://www.spycross.cz/l/velky-vecirek-topstaru-kdo-nejvice-zazaril-prisli-i-ti-koho-byste-necekali/

Foto: J.HAUER

NAFOTÍME I PRO VÁS – jhauer2@gmail.com

Podobné příspěvky

Míša Kuklová bude mít prý nového chlapa

Jaroslav Hauer

Křest kalendáře Proměny 2020

Jaroslav Hauer

V centru Prahy byl slavnostně otevřen motýlí dům Papilonia

Jaroslav Hauer