Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Šoubyznys

Zpěvačka Kamila Nývltová si našla náhradní práci v lese

V sobotu 18. dubna měla sice proběhnout slavnostní premiéra muzikálové show WE WILL ROCK YOU, kvůli vládnímu nařízení se ale představení muselo odložit. Bez práce tak ze dne na den skončila i představitelka Killer Queen Kamila Nývltová. Ta se ale rozhodla nesedět doma se založenýma rukama a našla si náhradní práci. Brigádně čistí lesy!

Jaro letošního roku měla Kamila Nývltová do detailu naplánované. Nejenže ji čekala krásná role v muzikálu WE WILL ROCK YOU, ale i evropské turné se skupinou Two steps from hell, kterou měla doprovázet jako sólistka. Kvůli pandemii koronaviru se nic z toho neuskutečnilo. Kamila se rozhodla nesedět doma v Praze a nečekat na to, až se zase otevřou divadla, ale odjela k rodičům do Podkrkonoší, kde si dokonce našla i nezvyklou brigádu.

“Jelikož jsme s přítelem už skoro dva měsíce v Krkonoších a jelikož jsme oba přišli na chvíli o práci, tak jsem si oba museli najít něco jiného, než zase začne všechno fungovat. Kývli jsme na nabídku pracovat v lese. Chodíme je čistit,” přiznala se zpěvačka. A jde prý opravdu o náročnou práci.

“Kdo to nikdy nedělal, neumí si představit, co znamená v lese vyklidit 50 kubíku dřeva. Ale šli jsme do toho. Každá koruna je teď dobrá a hlavně já nevydržím sedět doma a nic nedělat. Partner to má stejné. Navíc je v lese nádherný klid,” říká Kamila s tím, že zatímco její partner Pepa nosí celé stromy, ona jenom to, co unese.

“Někdy pracujeme celý den, jindy jenom několik hodin. Záleží na tom, kolik máme sil,” vysvětluje představitelka Killer Queen. Ta má zatím v plánu v Krkonoších zůstat do konce letních prázdnin. “Zkoušení v divadle zatím nemám, protože nikdo ještě nedal vědět. Všichni čekáme, co bude. Takže dokud se něco nezmění, budu čistit lesy,” dodala zpěvačka, která ale ani během nouzového stavu nezanevřela na zpěv. “Chystám klip a novou píseň,” vzkázala svým fanouškům, Kamila, která doufá, že se v roli Killer Queen v muzikálové show WE WILL ROCK YOU představí co nejdříve.

Foto: Archív Kamily Nývltové a Jaroslav Hauer

Podobné příspěvky

Násilník z “Ordinace”, vítěz slovenské “Tvoje tvář má známý hlas” a sexy muzikálový herec v novém muzikálu KUBO!

Jaroslav Hauer

Soutěž ČESKÁ MISS 2018 má za sebou i poslední casting v Praze

Jaroslav Hauer

Festival hudby a pohybu Pojď dál v pražském parku Folimanka

Jaroslav Hauer