Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Zuřivý reportér Tomáš Kraus v nové roli – bude z něj DJ, představí se na festivalu Votvírák

Moderátor Diváckých zpráv na Primě, Tomáš Kraus, se po devíti letech vrací k DJingu. Malou ochutnávku jeho nového projektu si můžete přijít poslechnout už 15. června na festival Votvírák, kde vystoupí přesně o půlnoci. A na pódiu nebude sám! Přizval si k sobě hned několik speciálních hostů – Honzu Žampu a Davida Šmídta (Eddie Stoilow), George Raina (Sebastien, Citron), muzikálového zpěváka Tomáše Löbla nebo Miloše Meiera (Dymytry).

“Hudba je má vášeň, celoživotní láska, která mě přes konzervatoř přivedla k DJingu.Věnoval jsem se hraní pro lidi od svých sedmnácti let. Před devíti lety jsem desky odložil do kufru a osud mě zatáhnul do rádia a televize. Teď nastal čas vrátit se za DJský pult, a to jen proto, že chci být s vámi, chci vám být blíž a užívat si hudbu naživo. Bude mi ctí, když u toho budete se mnou,” vzkazuje Tomáš fanouškům.

Teď se naplno věnuje přípravám svého setu s kapelou. “Oslovil jsem nejbližší muzikanty a zpěváky, zda do tohoto projektu půjdou se mnou a pokusí se posunout live DJing o krůček dál. Vážím si toho, že řekli ano a že mě chtějí podpořit. Náš první výkop bude v taneční zóně na Votvíráku přesně o půlnoci. Těšíme se, bude to porno! “

Jako jediný v České republice tak bude mít ve své show živou kapelu. “Finální představa mé show je taková: sestavit program, ve kterém se mnou známí muzikanti a zpěváci budou hrát současně celý set. Ještě je před námi ale hodně práce, takže na Votvíráku to bude jen taková malá ochutnávka.”

V září potom Tomáš startuje tour po klubech v celé republice. A to bude teprve začátek!

“Mým snem je spolupracovat také se zahraničními muzikanty a zpěváky – udělat z mého DJ setu velkou show pro haly. Jsem megaloman a budu makat, abych to dokázal!”

Foto archiv T. Krause

Podobné příspěvky

Co mají společného IAGO, LEDECKÝ A CHÝLKOVÁ ???

Jaroslav Hauer

Na jednom pódiu Kateřina Brožová a Hynek Tomm

Šebík

Zpěvák Karel Gott v nové roli. V pohádce Bubeník a princezna nadabuje krále!

Jaroslav Hauer