Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Jiné sporty Reportáže Sport

Capro Team Show XI. je za námi. Pojďme se podívat, jaké to bylo.

Už od rána byl problém kolem haly (Sportovní centrum UK Praha) zaparkovat, jelikož se od brzkých hodin sjížděli cvičenci a cvičenkyně na první lekce, které CK Capro na Capro Team Show připravilo. Ač se jednalo o pražskou akci, na tuto show dorazila i spousta lidí z různých koutů republiky.

Prvním kdo vystoupil se svým tanečním umění na podiu byla Kateřina Bímanová s Aerobic retro. Každá lekce trvala vždy 30 minut a tak lekce s lektory v zápalu tance velmi rychle utíkaly. Následovalo Mix dance trio, které prezentovali Milan Nevosad, Lucie Adamcová a Šárka Vondroušová. Velký ohlas měli i Vilém Matyáš a Lucie Tvrdoňová. Ale nezapomínejme na další sály ve kterých probíhalo neméně náročné cvičení. Lenka Rumianová předvedla Tabatu, Jindra Bártová Slow Toning, Marie Korseltová Pilates a jelikož velká většina populace má problémy se zády, nebylo výjimkou, že účastníci navštívili lekci Blanky Lorencové – Zdravá záda/Pilates. Vraťme se k velké hale, kde se již po Zumba Duo připravovali Aneta Tvrzníková, Martina Aušová a Honza Vyšín, aby také předvedli Zumbu. Lektoři se na podiu ,,točili” a každý předvedl sestavy z vlastní tvorby. Následovalo krátké vystoupení dětských týmu a pak už na podiu řádil v podání Movie Dance Vojta Lacko. Většina účastníků potvrdila, že únavu nezná, energií nešetřili ani po několika lekcích, mnoho z nich bylo možno vidět na všech dopoledních hodinách bez přestávky. A jejich úsměv na rtech svědčil o tom, že je show baví, že si ji maximálně užívají. Poslední lektorkou v hlavním sále před přestávkou byla Sylvie Smrčková, která zvolila volnější tempo při lekci Bodybalance. Ač ve velké hale poté následovala již zmíněná přestávka, tak ostatní sály pauzu neměly a místo oběda jste si mohli zkusit Brazilskou sambu Axé, Piloxing nebo Spiral Pilates. Pokud jste nechtěli opouštět budovu a Váš žaludek už si žadonil o nějakou dobrotu, mohli jste navštívit stánky s Racio nebo např. stánek firmy Nutrinea – výživou k hubnutí.

Capro Team Show XI.

Přesunuli jsme se přes půlku programu a začátek té druhé poloviny začal tombolou a vystoupením dětských týmu. Nejdříve se odměnili výherci v tombole věcnými cenami – např. od firmy Tupperware, Expreska, Nuskin, Avon, Mary Kay, Bjež, Litex a další. Cena, na kterou si většina účastníků tomboly dělali zálusk, byla od CK Capro, kdy jste mohli získat 30,50 nebo 100% slevu na zájezd z vybraného katalogu – tuzemského nebo v zahraničí. Poté se představily děti a juniorky ať už na stepech nebo třeba cheerleaders.

Pak už se všichni hrnuli na “značky”, jelikož následovalo vystoupení Michala Šubra s Latino dance. Ač v programu byl Michal psaný jako jediný lektor této lekce, nakonec si sebou na podium vzal Kristýnu Stupkovou, která s ním absolvovala i Sh’bam, který následoval hned poté. Účastníci si vyprosili u latino dance ještě jednu opakovačku sestavy a většina z nich pak zůstala i na již zmiňovaný Sh’bam. V dalších sálech mezitím byly nabízeny lekce Tabata, Tae-bo, Zdravá záda, Zdravotní pilates, Pilates či KickBox AE. Michala a Kristýnu poté vystřídala Martina Aušová s Burlesque. Jde o tanec, který se cvičí především na podpatkách, ale dámy, kteří si šly tanec vyzkoušet, ukázaly, že i v teniskách to jde, když se chce. První a jediné pánské duo tohoto dne David Valčuha a Petros Kubla předvedli Pop dance. Kapacita v sále rozhodně neupadala, sál byl na každou lekci plný cvičenců, kteří své nadšení pokaždé projevili potleskem. Pokud už jste tance měli za ten den přece jen mnoho, možnost byla si od tance odpočinout v jiných sálech. Odpočinek to byl od tance, nikoliv celkový odpočinek, naopak. Michal Šubr s Made in Brazil dal účastníkům lekce pořádně do těla. Uklidnit tělo jste mohli v úpolovém sále na Poweryoze Jiřího Horatíka.

Vilém Matyáš se ujal závěru. Jelikož je po každém cvičení nutný strečink, tak Vilém Vám ukázal, jak na to. V programu bylo oznámeno před tombolou ještě překvapení. Tím bylo vystoupení Davida Valčuhy a jeho taneční partnerky, kteří předvedli sambu a rumbu. A pokud jste neměli štěstí v první části tomboly, určitě stálo za to počkat si na úplný závěr, neboli na druhou část tomboly.

Capro Team Show, tentokrát již 11. v řadě, opět nezklamala. Takzvaná lednová přehlídka lektorů se vydařila na 100%, lidé si akci pořádně užívali, což bylo vidět i na nadšených výrazech při odchodu z budovy. Velké poděkování určitě patří pořadatelům akce a také lektorům, kteří nikoho nešetřili a předvedli své maximum. Při čtení tohoto článku si říkáte, že jste měli zajít také? Nezoufejte, možnost budete mít určitě i příští rok. Sledujte proto webové stránky www.capro.cz

 

Fotografie: CK Capro (2016)

Podobné příspěvky

Steelers rozhodli o výhře nad Alligators v úvodu. Jones hodil 5 touchdownů

Afri

Milík: Jsem vděčný za další šanci

Šebík

V Praze na Markétě se včera jel 45. Memoriál Luboše Tomíčka

Afri