Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
kone Sport

Dostihy předznamenají olympiádu

kone

V sobotu 17. července se od 14 hodin v Chuchle Areně Praha uskuteční letní dostihový den, který divákům nabídne devět dostihů, jejichž vrcholem bude Cena tříletých klisen. Doprovodný program, pro děti i dospělé, se ve spolupráci s Českým olympijským výborem ponese plně v duchu blížících se Olympijských her v Tokiu. Při plánování cesty na sobotní dostihy věnujte pozornost aktuálním dopravním omezením ve Velké Chuchli.

Dostihy předznamenají olympiádu

chuchleVe spolupráci s partnerem Koh-i-noor Hardtmuth si děti mohou vybarvit čtyřmetrovou omalovánku na téma olympijských hodnot, kterou poskytl Mezinárodní olympijský výbor. Další hravé aktivity zahrnují např. vystřihovánky maskotů Tokia 2020, vymalovánky Edy a Oly, kreslení vlastního portrétu v japonském manga stylu, kvíz olympijských sportů a českých nadějí v Tokiu a další. Na místě potkáte i maskota Olympijských her Miraitowa.

Program červencového dostihového dne v Chuchle Areně Praha nabídl divákům devět dostihů, jejichž vrcholem byla 42. Cena tříletých klisen. V závěrečném duelu dvou favorizovaných aktérek se prosadila odchovankyně i reprezentantka DS Pegas Jiřího Trávníčka Dakota s žokejem Michalem Hroudou a v teprve třetím startu kariéry docílila premiérového triumfu.

Doprava z centra Prahy je rychlá a pohodlná. Autobus č. 244 odjíždí ze stanice metra Smíchovské nádraží, příměstská vlaková linka S7 jezdí z Hlavního nádraží a nádraží Praha-Smíchov, v opačném směru přijíždí z výchozí stanice Beroun. Oba spoje mají zastávku pár desítek metrů od vstupu do areálu závodiště. K dispozici je také parkoviště pro osobní automobily.

www.chuchlearena.cz

 

Podobné příspěvky

Reprezentant české stáje Juan Manuel Correa utrpěl v Monze vážná zranění

Jaroslav Hauer

Sportisimo 1/2Maraton Praha startuje v sobotu

Redakce

Osmý titul pro Milana Hájka

Redakce