Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hokej Sport

Jaromír Jágr chce vidět vyprodaný příbramský zimní stadion

pribram-kladno-hokej

Z důvodu umístění hokejové fanzóny k zápasu Kladno vs. Jihlava nebude 5. srpna možné parkovat na parkovišti u sportovní haly. Ve čtvrtek se na příbramském zimním stadionu odehraje předextraligové utkání Rytířů Kladno proti Dukle Jihlava, které startuje v 17:30. Před začátkem utkání bude pro fanoušky od 14:00 připravena fanzóna s doprovodným programem. Pořádání akce s sebou nese mnohá opatření.

Z důvodu umístění hokejové fanzóny k zápasu Kladno vs. Jihlava nebude 5. srpna možné parkovat na parkovišti u sportovní haly

parkoviste-pred-stadionemFanzóna s programem bude umístěna na parkovišti mezi budovou Aquaparku a Zimního stadionu. Na tomto parkovišti tak nebude možné celý čtvrtek parkovat. „Apelujeme na obyvatele Příbrami a návštěvníky zejména aquaparku a sportovní haly, aby respektovali zákaz parkování a ve vlastním zájmu zaparkovali například na parkovišti před vstupem do aquaparku, či u divadla.“ Říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec na ledě

Ve fanzóně se mohou fanoušci těšit na skákací hrady, chill zónu, stánek Rytířů Kladno s merchandisingem a v neposlední řadě na občerstvení, jehož součástí bude také beerjet, horká novinka Sportovního zařízení města Příbram, který natočí až 6 piv najednou.

Pro vstup na stadion je nezbytný negativní výsledek testu na covid 19, dokončené očkování nebo prodělaná nemoc v ochranné lhůtě 180 dní. Otestovat se můžete i na místě přímo u stadionu. Ve fanzóně, která se nachází výhradně ve vnějších prostorech je potřeba dodržovat pouze rozestupy a hygienická opatření. 

Vstupenky na zápas lze stále zakoupit online:

https://hckladno.enigoo.cz/online/#/290dba495eb2cf3676d38d229891fb2a/matches/sektor/341

jaromir jagrPokud nebude stadion před zápasem vyprodaný, budou se prodávat i vstupenky přímo na místě, v každé kategorii o 20 Kč dráž, oproti online prodeji.

Jaromír Jágr  chce vidět vyprodaný stadion

„Jaromír Jágr se nechal slyšet, že chce vidět vyprodaný stadion. Proto bych rád touto cestou ještě jednou srdečně pozval všechny fanoušky i nefanoušky hokeje na tento významný zápas, kde budou na ledě k vidění takové hvězdy jako Jaromír Jágr nebo Tomáš Plekanec,“ vyzývá závěrem Slaba.

Bc. Miroslava Poláková

Podobné příspěvky

Ambasadoři Toyoty a Lexusu vyzývají k pohybu i během uzavřených Velikonoc

Afri

Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová bojují o účast v Tokiu

Afri

Týmová práce nese Topforexu ATT Investments ovoce, Bárta dojel v Dánsku třetí

Afri