Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Motosport

Závod Red Bull Romaniacs rozžhaví značka MILWAUKEE®

Enduro

Závod Red Bull Romaniacs je kombinací vytrvalostní jízdy, cross country a trialu. Po dvou úspěšných ročnících World Enduro Super Series championship sérii oficiálně podpořila Mezinárodní motocyklová federace (FIM) a série se tak proměnila v FIM Hard Enduro World Championships. Dnes je světovou špičkou.

EnduroLetošní závod Red Bull Romaniacs pořádně rozžhaví značka MILWAUKEE®, jejíž profesionální vybavení se postará o prolog této extrémní trasy a která je současně partnerem Hard Enduro World Championships v Rumunsku.

 

enduro zavod„Příprava toho nejpůsobivějšího úseku trasy je pro nás velkou výzvou. Věříme ale, že profesionalita a spolehlivost našeho heavy duty nářadí MILWAUKEE® nám umožní splnit očekávání všech fanoušků adrenalinu,” říká Tomasz Wszołek, regionální manažer MILWAUKEE® pro region střední a východní Evropy.

Kromě vybavení a nářadí pro konstrukci prologu trasy bude MILWAUKEE® během eventu také organizátorem aktivit pro fanoušky motosportu a extrémních sportů.

Značka tak výrazně posiluje svou pozici v náročném světě motosportu. Právě extrémní podmínky, výkon a síla jsou totiž to, co vybavení a profesionály MILWAUKEE® vystihuje nejvíce.

EnduroRed Bull Romaniacs je jeden z nejnáročnějších Hard Enduro závodů sezóny, který současně nabíjí fanoušky extrémních sportů po celém světě. Letošní mistrovství se bude konat 26. – 30. července v rumunském Sibiu a na offroadových trasách v Karpatech. Tento rok tu uvidíme profesionály i nadšence z více než 50 zemí, včetně opravdových hvězd: Grahama Jarvise (11x na stupních vítězů, 6 vítězství v Red Bull Romaniacs), Wada Younga, Manuela Lettenbichlera nebo vítěze letošního ročníku, Billyho Bolta.

Nina Černá

ABOUT MILWAUKEE®

MILWAUKEE® je vedoucím výrobcem bezdrátového elektrického nářadí, ručního nářadí a příslušenství pro profesionály a osobních ochranných pomůcek a systému PACKOUT™. Od svého založení v roce 1924 je MILWAUKEE® lídrem v průmyslu elektrického nářadí jak z hlediska odolnosti, tak I výkonu. Značka se zaměřením na stavební, hydraulický, tesařský, pokrývačský i dopravní průmysl nabízí nejkvalitnější technologická řešení založená na flexibilních bateriových platformách: M18™, M12™ a MX FUEL™. Katalyzátorem neustálých inovací společnosti MILWAUKEE’® v průběhu let bylo zlepšení bezpečnosti a produktivity profesionálních uživatelů a také snaha vytvořit zcela bezdrátové pracovní prostředí. Značka nabízí stále větší počet alternativ baterií bez nevýhod řešení poháněných dieslovým, síťovým či pneumatickým pohonem. Tedy žádné kompromisy ve výkonu a účinnosti, žádné emise a žádná nutnost údržby či paliva.

Podobné příspěvky

Jean-Éric Vergne a DS Automobiles získali ve Valencii důležité body

Afri

Porsche závodí na Marsu díky české značce Automobilist

Afri

Sutnar/Krattner Memorial

Afri