Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Sport

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM TOYOTA V PRAZE

bobiste-1

Hlavními ambasadory pražské Toyoty je tým českých bobistů, kteří si od nás v letošním roce převzali dva zbrusu nové vozy Toyota RAV4. Na jejich výkony se budeme těšit i v následující sezóně, jejímž vrcholem budou zimní olympijské hry v Pekingu.

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM TOYOTA V PRAZE

Nejmodernější showroom v Praze otevřelo společnost AUTOBOND GROUP. K příležitosti 15. let společnosti na trhu jsme se rozhodli rozšířit své portfolio a k 5ti salónům Toyota na severní Moravě slavnostně otevíráme další salón v hlavním městě, na ulici Kolbenova – Praha Vysočany.

Bobisté –  proběhlo testování před olympiádou v čínské metropoli

Mají za sebou tři týdny předsezónního testování před olympiádou v čínské metropoli. V přípravných závodech pak český čtyřbob i dvojbob pilotovaný Dominikem Dvořákem skončil po několika chybách sedmnáctý.

 Dominik Dvořák pilotoval čtyřbob i dvojbob a sdělil následující:

Dráha je vážně impozantní, zajímavá. Největší zajímavostí je, že je celá zakrytá, takže nehrozí, že by na ni sněžilo nebo pršelo. Areál je taky obrovský, přitom to nepůsobí nijak extra velkolepě, krásně to zapadá do okolní přírody. Z dráhy jsme koukali i na vesnici, která taky vypadá nádherně.

Jaké si pro olympijský závod dáváte cíle?  Už vás  ostatní bobisté berou  jako konkurenci?

Určitě už nás berou jako konkurenci. Zapadli jsme do skupiny top týmů ve světě, takže na olympiádě máme reálně na první desítku, sen by byla nejlepší šestka, ale to by se muselo sejít úplně všechno ideálně. Uvidíme, jak to půjde.

Držíme palce!

Podobné příspěvky

Reprezentant české stáje Juan Manuel Correa utrpěl v Monze vážná zranění

Jaroslav Hauer

Jan Sokol v rekordním čase ovládl půlmaraton na autodromu Most

Afri

Diplomats Polo Cup 2019

Afri