Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Sport

Pražské kolo a finále Českého streetballového poháru 2023 se rozehraje na střeše Centra Černý Most

Druhý srpnový víkend, 12. a 13. srpna 2023, se na střeše obchodního Centra Černý Most uskuteční 25. jubilejní ročník českého streetballového poháru. Víkend plný sportu, zábavy a jedinečné fanouškovské podpory mohou zažít nejenom všichni milovníci sportu, ale i návštěvníci nákupního centra.

Finále Českého streetballového poháru 2023

Turnaj ve streetballu, městské formě basketbalu na jeden koš, kde proti sobě bojují dvě tříčlenná družstva, bude zahájen v sobotu 12. srpna. Hráči a hráčky se střetnou v posledním kvalifikačním kole. Z něj pak postoupí tři nejlepší týmy z každé kategorie do celostátního finále, kterým bude celá pohárová sezóna zakončena o den později. V nedělním finále se utkají nejlepší týmy z kvalifikací z Děčína, Nového Bydžova, Žďáru nad Sázavou, a z Prahy. 

„Centrum Černý Most navazuje na tradici streetballových zápasů započatých již v roce 2001. Pohár pokaždé přinese jedinečnou atmosféru. Střecha obchodní centra se změní ve ‚sportovní arénu‘, návštěvníci fandí, užívají si sportovní výkony a navíc se mohu těšit i na řadu dovednostních soutěží spojených s basketbalem,“ zve na srpnovou událost Barbora Sádlová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

„Oslovili jsme celkem 72 družstev a reakce jsou velmi pozitivní, v současné chvíli máme přihlášeno několik desítek týmů.  Aktuálně je v pražském kole na soupisce 12 týmů, nicméně očekáváme ještě nárůst, hráči stále mají možnost se přihlásit,“ dodává organizátor Streetball Manie Igor Bayer.

Návštěvníci se kromě fandění mohou zúčastnit i atraktivních dovednostních soutěží ve střelbě trojek na koš a smečování. Registrace jsou pro hráče streetballu stále otevřené. Svůj tým mohou registrovat do kvalifikačního kola do půlnoci 8. srpna na webových stránkách Streetball Mania.

Ať už máte herní ambice nebo si chcete jen užít sportovní atmosféru a obdivovat výkony našich nejlepších streeballových hráčů, dorazte o víkendu 12. a 13. srpna 2023 na střechu nákupního Centra Černý Most. Vstup pro diváky je zdarma, více informací na www.centrumcernymost.cz.

Zdeňka Bursíková                                                       

Barbora Sádlová

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je přední globální developer a provozovatel vlajkových nákupních destinací s portfoliem v hodnotě 55 mld. EUR (k 30. červnu 2021), z čehož 86 % tvoří maloobchod, 7 % kancelářské prostory, 5 % konferenční a výstavní prostory a 2 % služby.

Skupina URW v současné době vlastní a provozuje 86 obchodních center včetně 53 vlajkových center v nejdynamičtějších městech Evropy a USA. Skupina Unibail-Rodamco-Westfield působí na dvou kontinentech a ve 12 zemích světa. Poskytuje jedinečnou platformu pro maloobchodníky a značky a svým zákazníkům nabízí výjimečné a neustále nové zážitky.

Podobné příspěvky

Peugeot je již 37. rokem partnerem French Open

Afri

König po domácím závodě pojede ve Francii

Afri

RunCzech mění svět maratonských závodů

Afri