Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Sport

PUMA PODEPISUJE SMLOUVU SE SPRINTERKOU JULIEN ALFRED

Atletická hvězda Julien Alfred se spojuje se značkou PUMA, jejíž produkty vynesla už na letošním Diamond League v Monaku, kde se umístila na fantastickém druhém místě v běhu na 200 metrů.

Dvaadvacetiletá Alfred zažila v posledních 18 měsících raketový vzestup v žebříčku. Bez porážky ovládla závod na 100 metrů NCAA sezóny 2022 a zazářila získáním stříbrné medaile ve stejné disciplíně na hrách Commonwealthu v Birminghamu ve stejném roce.

Její skvělá forma se potvrdila i v roce 2023, kdy se stala první ženou v historii NCAA, která překonala sedmivteřinovou hranici na 60 metrů, a zajistila si tak pozici druhé nejrychlejší halové sprinterky všech dob na 60 i 200 metrů. Sedminásobná mistryně NCAA završila pozoruhodnou první polovinu roku ziskem zlata na Středoamerických a Karibských hrách v San Salvadoru na začátku tohoto měsíce.

“Julien je neuvěřitelná atletka a my věříme, že se bude i nadále zapisovat do historie atletiky,” řekl Pascal Rolling, vedoucí sportovního marketingu společnosti PUMA. “Je skutečným ztělesněním Foverer Faster a naší ambice být nejrychlejší značkou planety – jsme nadšeni, že se připojila k rodině PUMA.”

„PUMA má v atletice tak legendární postavení, že rozhodnutí připojit se k rodině PUMA bylo snadné,“ říká Julien Alfred. “Cítím, že společně můžeme dosáhnout velkých věcí, a to jak na dráze, tak i mimo ni.”

Julien, která se nyní řadí mezi čtyři nejlepší běžce na 100 i 200 metrů, obouvá tretry evoSPEED TOKYO NITRO, které díky technologii pěny PUMA NITRO Elite v přední části chodidla a desce Pebax po celé délce nabízejí dokonalou kombinaci výkonu a hnací síly.

Laura Alluri

PUMA

PUMA je jednou z předních světových sportovních značek, která navrhuje, vyvíjí a prodává obuv, oblečení a doplňky. Již 75 let neúnavně posouvá svět sportu i kultury vpřed prostřednictvím inovativních produktů pro nejrychlejší sportovce planety. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu, ale také celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost se sídlem v německém Herzogenaurachu distribuuje své výrobky do více než 120 zemích a zaměstnává přibližně 20 000 lidí po celém světě.

Podobné příspěvky

Ministerstvo financí při kontrole prodejních cen pohonných hmot neodhalilo nepřiměřené marže

Aleš Fritscher

Čechům tikají poslední chvíle na to, aby objednali levné zboží z čínského e-shopu

Aleš Fritscher

Do Prahy míří jezdci z dvaceti zemí na PARKUROVÝ CSIO3* Prague Cup

Aleš Fritscher