Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Jiné sporty Sport Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Radniční koalice vyzvala opozici na zápas ve volejbalu .

Místostarosta Jan Materna vyzval jménem radniční koalice opozici na zápas ve volejbalu. Dopisem s výzvou oslovil předsedy opozičních klubů stran zastoupených v ZMČ Praha3 .

Výzvu opozičním klubům k přátelskému zápasu ve volejbalu zaslal místostarosta Materna v pátek, 24. 7. 2015. Zastupitelé, či členové stranických klubů Prahy 3, by si měli zahrát na volejbalovém hřišti v areálu SaRA Pražačka někdy v polovině srpna.

Jan Materna v dopise kolegům, s kterými se koaliční zastupitelé doposud většinou vídali pouze na zasedáních ZMČ Prahy 3, uvádí: „V důsledku toho, že stojíme na opačných stranách pomyslné hranice mezi koalicí a opozicí, dochází často i k velmi vyostřeným diskuzím, ale i to do jisté míry do politiky patří. Ještě nikdy jsme se nezkusili sejít v jiném prostředí, abychom poznali i další stránky našich osobností a vzájemně byli schopni přijmout jeden druhého jako člověka a nejen jako politika s odlišným názorem na některé věci.“

Volejbal

Na volejbal padla volba z toho důvodu, že je podle místostarosty Materny sportem, který si každý alespoň jednou zahrál a navíc je vhodný pro amatéry, muže i ženy. Tým koalice bude sestávat z členů TOP 09, ODS, ČSSD a VpM z Prahy 3. Jak se s výzvou vypořádá opozice, to by se měla koalice dozvědět do 31. 7. 2015.

Pokud opozice výzvu přijme a zápas se uskuteční, bude volně přístupný veřejnosti. Závěr je navržen netradičně: Vítěz zaplatí pivo, které společně s poraženými vypije.
ZDROJ: PRAHA 3

Podobné příspěvky

Cestu k Roland-Garros na Eurosportu 2 odstartuje Monte-Carlo Masters

Afri

Proběhla rekonstrukce tramvajové trati Poděbradská

Afri

MAGICKÝ ÚPLŇKOVÝ RITUÁL V EGYPTĚ S HELEN SILVAN.

Šebík