Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Vodní sport

Nehody na moři a organizace záchrany

jachting

Jachting je v zásadě velmi bezpečný sport, ale ani na moři se někdy nevyhneme nehodám. Na přednášce probereme, jak řešit některé závažné situace a jaké máme možnosti pro přivolání pomoci.

Řekneme si také něco o záchranných systémech na moři, a jak to vlastně funguje se záchranou života a majetku.

NEHODY NA MOŘI A ORGANIZACE ZÁCHRANY

StankovaJachting je v zásadě velmi bezpečný sport, ale ani na moři se někdy nevyhneme nehodám. Na přednášce probereme, jak řešit některé závažné situace a jaké máme možnosti pro přivolání pomoci. Řekneme si také něco o záchranných systémech na moři, a jak to vlastně funguje se záchranou života a majetku.

Kateřina Staňková: Nehody na moři a organizace záchrany

Pořádá: kolektiv Jachtařské akademie ČSJ NEWTON University.

Čas přednášky: 8.2. 2022 od 18:00 na adrese: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/ 65,  Nusle, 140 21 PRAHA 4, NEWTON University – vchod č. 6 / 4. patro / učebna 5.

Vstupné pro veřejnost je 300 Kč, pro posluchače NEWTON University je 150 Kč, pro nositele závodní licence ČSJ a SZJ zdarma.

Průběh přednášky: všechny přednášky budou moci být presenčně navštíveny v omezeném počtu 50 míst, při dodržení veškerých, platných hygienických opatření, anebo na on- line živý přenos bez omezení.  Po obdržení platby, či potvrzení závodní licence, obdrží zájemci pozvánku na presenční účast, anebo link na on- line přenos.

Registrace: je možná do 15:00 hodin 8.2. 2022.

Záznam přednášek: přednáška bude natočena, nastříhána, okomentována a uveřejněna na stránkách Jachtařské akademie www.jacht-akademie.cz . 

Podobné příspěvky

Mistrovství ČR na Lipně

Afri

Olympijský jachting bude k vidění na Lipně

Afri

CHRISTIAN DUMARD, odborník na navigaci na moři, přednáška již dnes 21.1.2020

Afri