Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Technika

S Mobil od ČEZ je teď možné volat a psát SMS na Ukrajinu zdarma

cez-on-line

Virtuální operátor Mobil od ČEZ od včerejška nabízí všem svým zákazníkům volání a posílání SMS zpráv na Ukrajinu zdarma. Lidé tak mohou zůstat ve spojení se svými blízkými zasaženými válkou, aniž by řešili obavy z vysokých účtů. Nabídka od ČEZ Mobil platí do odvolání.

S Mobil od ČEZ je teď možné volat a psát SMS na Ukrajinu zdarma

mobilNa čísla s mezinárodní předvolbou +380, která označuje telefony registrované na Ukrajině, mohou zákazníci virtuálního operátora Mobil od ČEZ od včerejšího dne volat a posílat SMS zprávy zcela zdarma. Společnost tímto krokem projevuje solidaritu s Ukrajinou a jejími obyvateli. Operátor Skupiny ČEZ využívá mobilní síť společnosti O2, veškeré náklady spojené s nabídkou volání a SMS na Ukrajinu ale hradí Mobil od ČEZ.

„Nedokážeme si ani představit, jaké obavy a strach teď prožívají všichni, kdo na Ukrajině mají své příbuzné a známé. To nejmenší, co pro ně můžeme udělat, je umožnit jim zůstat se svými blízkými ve spojení, aniž by museli řešit účty za volání. Naším motem je „Jsme s vámi“, a to v této době platí dvojnásob,“ řekl generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

Nabídka Mobilu od ČEZ platí do odvolání pro všechny běžné tarify, které mají alespoň jednu volnou minutu volání. Nevztahuje se na volání na prémiové či jinak zpoplatněné linky.

Alice Horáková

mluvčí Skupiny ČEZ

Podobné příspěvky

echEd-DevCon 2016 – úskalí současných aplikací, vychytané využití Windows 10

Afri

Česko je na špici, bohužel však v krádeži aut

Afri

Drtivá většina živnostníků má strach z digitální smršti

Afri