Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Software

S moderním informačním systémem zvládnete i těžké časy

Silná nejistota ohledně budoucího ekonomického vývoje v ČR i ve světě pokračuje, což řadu firem tlačí k zásadnímu zefektivnění jejich fungování a k důslednějšímu využití moderních technologií. Širší využití pokročilých informačních systémů (IS) se v takových situacích osvědčilo již v minulosti a nejinak tomu bezpochyby bude i nyní. A právě užitečným trendům v oblasti IS se věnuje konference Firemní informační systémy, která se koná 10.11.2022 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.

Konference o efektivním řízení firemních procesů

IT konferenceMezi zásadní atributy moderního informačního systému patří snadno použitelné uživatelské rozhraní a důsledná podpora digitalizace firemních procesů. Klienti stále častěji vyžadují i propracovanou podporu automatizace a nasazení systému v cloudu. Zásadní důraz pak pochopitelně kladou na ty vlastnosti informačních systémů, které jim pomohou řešit jejich aktuální problémy. A především takovým se bude věnovat konference Firemní informační systémy 2022.

Řeč tu bude například o efektivním řízení firemních procesů, snadném, efektivním a odkdudkoli. O jejich automatizaci i plánování. A také o moderním přístupu ke správě dokumentů.

Obtížné ekonomické prostředí s sebou přináší i nutnost získávání nových zákazníků a tlak na udržení těch stávajících. Konference nabídne mimo jiné tipy, jak získat zákazníky s pomocí propracovaných funkcionalit moderních CRM systémů.

konferencePřednášky se ovšem budou věnovat i dalším podstatným tématům. Například šíření informací k jednotlivým zaměstnancům v organizaci prostřednictvím intranetu tak, aby mohli správně plnit své úkoly, nebo ESG reportingu, respektive moderním nástrojům pro nefinanční reporting.

Jako vždy nabídne tato akce i prostor ke sdílení názorů a zkušeností s kolegy z oboru i se zástupci dodavatelů.

Více informací o konferenci najdete na webu:

http://konference.businessit.cz/events/firemni-informacni-systemy-2022/

Odbornou záštitu nad konferencí má magazín Business IT.

Zuzana Paulinová

O společnosti Best Online Media: Společnost Best Online Média se specializuje na pořádání konferencí z oblasti informačních a komunikačních technologií a na inzertní zastoupení řady významných českých on-line médií, mimo jiné 10 o informačních technologiích. V minulých letech firma mimo jiné uspořádala úspěšné konference Cloud computing v praxi, Mobilní byznys, Datová centra pro business apod.

Podobné příspěvky

Crowdsourcing jako nový způsob pro zvýšení efektivity

Afri

Tlak na efektivitu informačních systémů roste

Afri

Přijdete o práci kvůli robotovi?

Afri