Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Software Technika

Tlak na efektivitu informačních systémů roste

konference

Současná nejistá ekonomická situace vede řadu firem k opatrnosti a ke snahám o maximální efektivitu, která jim pomůže překonat i větší turbulence na trzích. K tomu řada z nich využívá novinky z oblasti informačních systémů, u nichž lze pozorovat důraz na automatizaci procesů a důslednou integraci. Také o těchto trendech se bude mluvit na konferenci Firemní informační systémy, která se koná 4.11.2021 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.

Konference: Tlak na efektivitu informačních systémů roste

IT konferencePRAHA, 18. října 2021: I v letošním roce pokračuje trend posunu informačních systémů do cloudu, důraz na snadno použitelné uživatelské rozhraní, na automatizaci a podporu digitalizace firemních procesů. Právě tyto změny přitom mají podle řady odborníků pomoci firmám překonat i fungování v obtížnějším ekonomickém prostředí po odeznění akutní fáze koronavirové krize.

Naše zkušenosti ukazují, že právě v této nejisté době více než kdy jindy potřebují odborníci platformu pro získávání nových informací, pro konzultaci svého rozvoje s odborníky i pro výměnu zkušeností , a proto i letos pořádáme naši tradiční konferenci věnovanou podnikovým informačním systémům. Kromě důrazu na kvalitu obsahu se při tom pochopitelně soustředíme i na maximální bezpečnost akce. „Ve spolupráci s Kongresovým centrem Vavruška, které je dostatečně veliké, zajistíme pro účastníky nadstandardní rozestupy při sezení, dostatek dezinfekce i prostor pro bezpečné setkávání s přednášejícími,“ říká Zuzana Paulinová, ředitelka společnosti Best Online Media, která konferenci organizuje.

Konference Firemní informační systémy opět klade zásadní důraz na řešení, která lze s výhodou využít v praxi a která mohou významně podpořit efektivní fungování tuzemských firem i dalších organizací. Účastníci zde získají odpovědi mimo jiné na otázky: Jaké trendy lze vidět v oblasti podnikových informačních systémů? Jak tyto systémy využít k efektivnějšímu fungování firmy? Jaký vývoj zde lze očekávat v nadcházejících měsících a jak se na něj připravit?

Návštěvníci konference si vyslechnou mimo jiné přednášky na témata: Podnikové aplikace patří do cloudu, Automatizace procesů ve výrobních firmách nebo Inteligentní správa dokumentů a informací.

Více informací o konferenci najdete na webu: http://konference.businessit.cz/events/firemni-informacni-systemy-2021/.

Odbornou záštitu nad konferencí má magazín BusinessIT.

O společnosti Best Online Media: Společnost Best Online Média se specializuje na pořádání konferencí z oblasti informačních a komunikačních technologií a na mediální zastoupení řady významných českých on-line médií, mimo jiné 15 webů o informačních technologiích. V předchozích letech firma mimo jiné uspořádala úspěšné konference na téma Mobilní byznys a IT, Moderní datová centra pro business, Cloud computing v praxi nebo Big Data pro business.

Zuzana Paulinová, zuzana@online-media.cz

Podobné příspěvky

Útoky na nemocnice neustanou ani po koronaviru

Afri

Evropská digitální dekáda a spotřebitel

Afri

Uber XL to je doprava pro celou rodinu

Afri