Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Armáda

Army den v Atriu Flora se blíží  

Army den Flora

Již za pár dní se opět můžete těšit na oblíbený Army den v Atriu Flora. Událost se uskuteční 13. května a bude ji provázet nabitý program plný zábavy.

Army den v Atriu Flora 

Army denŠestý ročník oblíbené prezentační akce je po roce opět tady. Atrium Flora bude již tradičně v jeden den hostit Armádu České republiky, Hradní stráž, Vojenskou policii a další složky resortu Ministerstva obrany. Společně si pro vás připravily zábavný celodenní program, který je určen jak pro velké, tak i pro malé návštěvníky. Přijďte v sobotu 13. května na Floru a užijte si populární Army den. A co vše na vás čeká?

Akce odstartuje již v 9:00 a probíhat bude až do 18:00. Kromě toho nejzajímavějšího, co nabízí armádní technika a výzbroj, se můžete těšit také na bohatý doprovodný program, který si užije celá rodina. Je sestaven z jednotlivých programových bloků, které se budou opakovat. Takže ať přijdete dopoledne, či odpoledne, nic vám neuteče.

army denVojáci vám v čase od 10:15, dále pak od 12:15 a ještě jednou od 15:15 předvedou ukázku bojového umění zblízka, následně opět ve třech blocích ukázku vojenské kynologie a slaňování nebo při přehlídce představí svoji výstroj. Na hlavním pódiu se ještě můžete opakovaně těšit na karate v podání ASC Dukla Praha nebo na vystoupení vojenských hudebníků.

V rámci akce se budete potkávat s válečnými veterány a při besedě si pak můžete poslechnout jejich vyprávění autentických zážitků. Beseda, která bude od 11:00 probíhat v kinosále, bude jistě plná obohacujících poznatků a zajímavých historek. Pokud nestihnete dopolední povídání s válečnými veterány, nevadí, beseda bude probíhat ještě jednou od 16 hodin.

Ve venkovní části vystoupení se můžete těšit na exhibiční vystoupení Čestné stráže AČR, a to v 11:30, 13:30 a 17:00. Dále vás čeká hudební a taneční vystoupení vojenského uměleckého souboru Ondráš.

A pokud patříte mezi sběratele podpisů, mezi 14. a 15. hodinou si můžete přijít ulovit autogram profesionálních sportovců z Dukly.

Celá akce s bohatým programem je pro veřejnost zdarma. Nenechte si tuto událost ujít a přijďte 13. května do Atria Flora.

Kompletní program najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.            

Adéla Krpatová 
www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Společnost Bell zahájila na letecké základně Holloman testování technologie HSVTOL

Redakce

Jordánské královské letectvo (RJAF) kupuje 10 vrtulníků Bell 505

Redakce

Česko bude muset razantně, o desítky miliard, navýšit výdaje na obranu

Redakce