Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Kaleidoskop Události

Brontosauři v Himálajích otvírájí benefiční obchod

Brontosauri v Himlajich

Pokud vás mrzí, že nemůžete cestovat, nabízíme vám možnost zažít exotiku. Budeme rádi, pokud z nákupu budete mít radost a prohloubíme váš vztah k Himálaji. Chceme, aby nám obchod pomohl získat nové Himálajské patrony, popřípadě udržet nadšení těch současných.

Kasmirova salaZboží v obchodu jsme vybrali aby bylo autentické, kvalitní a unikátní. Autentické znamená, že to zboží je důležité pro tamní obyvatele (že není atrapa pro turisty nebo západní trh). Unikátní že jej u nás nejde sehnat nebo je jedinečné pro tamní prostředí. Kvalitní, abychom zbytečně nezatěžovali životní prostředí a zboží Vám mohlo dobře sloužit.

V obchodě najdete moderní indickou modu, přírodní kosmetiku, šály z kašmíru, tašky a obaly s tibetskou tématikou, fotobrazy a kalendáře, tibetskou medicínu, lampy, sochy, obaly na polštáře atd. Nicméně koukněte se na webu obchodu.

Brontosauři v Himálajích

 • WhatsApp: +420603534730
 • info@brontosaurivhimalajich.cz

Tento produkt mohou kopit jenom Himálajští patroni. Rád bychom vždy jednou za dobu nabídli nějaký výrobek himálajských kvalit pro patrony. Další bychom mohli představit někdy na jaře. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Hnuti Brontosauri v HimalajichObchod se jmenuje Himálajský patron, protože očekáváme, že Brontosauři v Himálajích ve výhledu třech let rozšíří počet škol které podporují a u toho změníme název neziskovky na Himálajský patron. V případě obchodu již předpokládáme že ke změně názvu dojde a rovnou jsem obchod pojmenovali Himálajský patron.

Cítíme zodpovědnost a obavy, aby rozšíření o obchod naše příznivce bavilo a viděli v něm smysl. Hlavní motivací je abychom získali a udrželi himálajský patrony. Pokud se to nepodaří tak doufáme, že nám obchod při nejmenším pomůže pochopit obyvatele Himálaje a jejich kulturu.

Děkujeme za vaši dosavadní podporu, doufáme že vám obchod přijde jako zajímavá možnost zapojení a doufáme, že z toho budete mít radost a společně se nám podaří získat více Himalájských patronů pro podporu vzdělávání v Malém Tibetu.

Chápeme, že koupit si kašmírovou šálu bez toho aniž si na sáhnete vyžaduje hodně odvahy. Takže odvážný návrh z naší strany zní že

 • jidlo v himalajichNa konci listopadu vás můžeme osobně navštívit a můžete si zboží zkusit.
 • Týden od 23 do 27. 11. 2020
 • Jiří Sázel se za vámi osobně staví autem a výrobky si můžete osobně zkusit.
 • Napište nám email nebo zavolejte, zda o návštěvu budete mít zájem
 • Sestavíme plán cesty a nabídneme vám datum nebo čas
 • Akce bude probíhat pouze tehdy pokud to umožní pandemická situace
 • Při výběru zboží můžete zavolat Jirkovi Sázelovi přes videohovor doptat a nechat si ukázat podrobnosti o zboží před tím než si je necháte poslat.
  • Messenger: www.facebook.com/jiri.sazel/
  • Skype: jiszel
  • WhatsApp: +420603534730
  • … cokoliv dalšího

HIMALAJE100 % Z PRODEJE KALENDÁŘE JDE NA PODORU VZDĚLÁNÍ

Nejlepší fotky z Malého Tibetu nadšeného fotografa a filmaře z naší vesnice Jigmeta. Zpracované do univerzálního kalendáře s tibetským číslováním měsíců. 100 % z ceny jde na podporu naší školy díky tiskárně Point.cz.

Brontosauři v Himálajích

Nad Lánem 1249 /23

Olomouc 779 00

Czech Republic

Bronotosauri v HimalajichProč to děláme

Život obyvatel Malého Tibetu nezadržitelně směřuje do moderní podoby. Aby si tamní obyvatele vzali z původní kultury to nejlepší musíme jim pomoci ke kvalitnímu vzdělání. To nám umožní čerpat inspiraci z jejich kultury i v budoucnu.

Podobné příspěvky

Čerství důchodci, kteří si starobní důchod nechají přiznat ještě za rok 2020, budou mít penzi o stovky až tisíce korun vyšší

Redakce

Sodexo a Stop Hunger poskytne znevýhodněným ženám stipendia za milion korun

Redakce

Novo Nordisk překonal dosavadní jedničku „impérium luxusu“ Louis Vuitton

Redakce