Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Atrium Flora rozšiřuje svoji nabídku

foto-cafe-level

Nově otevřený obchod vždy potěší každého shopaholika, neboť skýtá další možnosti pro nákupy. A když se k tomu přidá i oblíbená kavárna a bistro, je o radost návštěvníka Atria Flora postaráno! Stavte se v obchodním centru a ulovte si něco na sebe nebo jen poseďte nad výbornou kávou.

Atrium Flora rozšiřuje svoji nabídku

Atrium Flora neustále pracuje na svém rozvoji a nabízí svým zákazníkům nové prodejny i nová místa k odpočinku. Nejnovějším přírůstkem do rodiny tohoto obchodního centra v Praze 3 je po rekonstrukci znovu otevřené Café Level, jehož součástí je i příjemné bistro. Pokud tedy hledáte místo pro klidnou chvilku u oblíbeného nápoje nebo rychlý oběd, rozhodně vyzkoušejte!

Na konci ledna došlo k uzavření prodejny Keen, ale nemusíte zoufat. Jedná se pouze o krátkodobou odstávku z důvodu přesunu prodejny, a to z původního třetího patra do druhého. Po měsíci relokace se tak na svůj oblíbený obchod můžete opět těšit. Přesunuta je také prodejna Wittchen z třetího patra na druhé.

Již před Vánocemi se Atrium Flora rozšířilo o pět dalších prodejen a provozoven, pokud vám tedy předvánoční shon nedovoloval vyrazit za nákupy, je nejvyšší čas to napravit.

V prodejně Dedoles si z široké nabídky veselého oblečení i nejrůznějších doplňků jistě vybere každý, kdo má v životě rád trochu barev. Kosmetická značka Manufaktura, která se zaměřuje na výrobu z lokálních surovin, vám přinese radost z přírody a vykouzlí úsměv na svěží tváři. Jestli jste se v rámci novoročních předsevzetí rozhodli začít sportovat, v prodejně Foot Locker možná naleznete toho správného pomocníka, s nímž vám bude do skoku. Odměnit se pak můžete v restauraci Prima Bašta, která se zaměřuje na českou kuchyni. A kdo si raději dopřává pravidelnou dávku emocí v podobě kofeinu, rozhodně ocení kavárnu Zlaté zrnko.

Nezapomeňte se registrovat v Programu výhod, díky čemuž můžete čerpat zajímavé a exkluzivní nabídky. Brzy také bude možné pořídit dárkové poukazy. Tuto nabídku jistě ocení každý, kdo rád nechává obdarovaného, aby si pro sebe vybral ideální dárek sám.

Veškeré informace o nově otevřených prodejnách a provozovnách či programu výhod můžete sledovat na webu www.atrium-flora.cz.  

Adéla Kubaštová 

Podobné příspěvky

Tuzemskému stavebnictví chybí podpora vlády

Afri

Investorům z Česka se otevírá možnost podílet se na výstavbě vodních elektráren v Gruzii  

Afri

Peugeot představuje troje nové nadčasové hodinky

Afri