Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

ČEZ a Česká Pošta rozšiřují strategickou spolupráci

Česká_pošta-ČEZ

Česká pošta a ČEZ Prodej pokračují v rozšiřování strategické spolupráce. V předchozích dvou vlnách byla kontaktní místa ČEZ Prodej otevřena na 22 poštovních pobočkách a nově se otevírají na dalších 18. Zákazníci si tak budou moci nově vyřídit veškeré své požadavky týkající se energií v Dobřichovicích, Slaném, Brandýse nad Labem, Frýdlantu v Čechách, Uničově, Zábřehu, Vysokém Mýtu, Sušici, Klatovech, Rakovníku, Tachově, Chrudimi, Kadani, Kopřivnici, Hlučíně, Litvínově, Břeclavi a Třebíči. Na základě dohody obou společností budou do konce tohoto roku přepážky ČEZ Prodej klientům k dispozici na 73 poštovních pobočkách po celé republice.

Další pobočky se otevírají v Brandýse nad Labem a dalších sedmnácti městech

Nově otevřená kontaktní místa se tak přidávají k těm v Berouně, Blansku, Brně, Českých Budějovicích, Hlinsku v Čechách, Chrudimi, Jablonci nad Nisou, Jeseníku, Jihlavě, Jindřichově Hradci, Lounech, Mělníku, Písku, Rokycanech, Říčanech u Prahy, Strakonicích, Táboře, Uherském Hradišti, Vsetíně, Vyškově, Zlíně a Žďáře nad Sázavou.

Česká_pošta-ČEZ„Dosavadní spolupráce se ukázala jako přínosná pro všechny tři strany. Českou poštu, ČEZ Prodej a hlavně pro zákazníky. Těch na specializované přepážky přišly vyřídit své záležitosti spojené s energiemi desetitisíce klientů. Spolupráce šlape a jsem rád, že můžeme na poštách otevřít další přepážky ČEZ,“ pochvaluje si strategické partnerství generální ředitel České pošty Roman Knap.

„Dosavadní zkušenosti z provozu plně potvrdily užitečnost a přínos obsluhy našich zákazníků na poštovních pobočkách, počet uspokojených požadavků se tu od loňského léta více než ztrojnásobil. I když klademe důraz na online řešení požadavků, a neustále proto zkvalitňujeme digitální služby, považujeme za důležité i udržování osobního kontaktu s lidmi. Právě pobočky České pošty jsou ideálním místem, kde si zákazníci mohou vyřešit své požadavky spojené s elektřinou nebo plynem,“ vysvětluje generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

Česká_pošta-ČEZNa těchto vybraných poštách si v kontaktních místech ČEZ Prodej mohou zákazníci vyřídit vše okolo energií či získat kontakty na odborníky, kteří jim poradí například s instalací střešní fotovoltaické elektrárny na rodinné domy. Též se mohou poradit o instalaci domácích tepelných čerpadel nebo plynových a elektrokotlů.

Nové přepážky ČEZ Prodej na České poště

Město   Adresa
Brandýs nad Labem-St. Boleslav   Riegrova 630/2
Břeclav   Břetislavova 1945/1
Dobřichovice   Palackého náměstí 951
Frýdlant v Čechách   Okružní 1260
Hlučín   Školní 1076/4
Chrudim   Resselovo náměstí 109
Kadaň   Poštovní 1553
Klatovy   Nádražní 89
Kopřivnice   Štefánikova 1163/12
Litvínov   náměstí Míru 13
Rakovník   Husovo náměstí 21
Slaný   Masarykovo náměstí 1004/18
Sušice   Havlíčkova 16
Tachov   Hornická 1596
Třebíč   Smila Osovského 2/1
Uničov   Dr. Beneše 79
Vysoké Mýto   B. Smetany 33
Zábřeh   Postřelmovská 465/1a

Stávající přepážky ČEZ Prodej na České poště

Město   Adresa
Beroun   Kostelní 121/27
Blansko   Hybešova 584/53
Brno   Mojmírovo náměstí 2919/22
České Budějovice   Senovážné nám. 240/1 
Hlinsko v Čechách   Adámkova třída 1094
Chrudim   Resselovo náměstí 109
Jablonec nad Nisou   Liberecká 32/2
Jeseník   Poštovní 341/3
Jihlava   Masarykovo nám. 4321/8
Jindřichův Hradec   Husova 129
Louny   Štefánikova 1465
Mělník   Tyršova 100/12
Písek   Žižkova třída 270/2
Rokycany   Jiráskova 247
Říčany u Prahy   Masarykovo nám. 62/32
Strakonice   Podskalská 601
Tábor   U Bechyňské dráhy 2926
Uherské Hradiště   Masarykovo nám. 12
Vsetín   Mostecká 1144
Vyškov   Dvořákova 128/23
Zlín   J. A. Bati 5648
Žďár nad Sázavou   Nádražní 494/23

O České Poště:

Česká_pošta-ČEZ6Česká pošta je státní podnik, jehož zakladatelem je Ministerstvo vnitra a který na území České republiky provozuje poštovní služby. Se svými 27 000 zaměstnanci je jedním z největších českých zaměstnavatelů a jejích 3 200 pošt je jednou z nejrozsáhlejších pobočkových sítí na území ČR.

 

 

O ČEZ Prodej:

Společnost ČEZ Prodej, která je součástí Skupiny ČEZ, je s téměř 3,3 miliony zákazníků největším dodavatelem energií v Česku. Vedle toho nabízí také chytrá energetická řešení pro domácnosti: například instalace střešních fotovoltaických elektráren s bateriemi, tepelná čerpadla, plynové kotle a řídicí systémy, které tyto technologie propojují. ČEZ Prodej také provozuje virtuálního operátora Mobil od ČEZ, který má cca 128 000 zákazníků.

Roman Gazdík

mluvčí Skupiny ČEZ

www.cez.cz

www.nadacecez.cz

Podobné příspěvky

E-shopy velkých kamenných hráčů za poslední 2 roky vyrostly o 149 %

Redakce

Držitelkou ocenění Žena regionu za Hlavní město Praha se stala Petra Řehořková

Redakce

Slevové akce Black Friday jsou tu, a s nimi i falešné slevy

Redakce