Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

ČEZ a Česká Pošta rozšiřují strategickou spolupráci

Česká_pošta-ČEZ

Česká pošta a ČEZ Prodej pokračují v rozšiřování strategické spolupráce. V předchozích dvou vlnách byla kontaktní místa ČEZ Prodej otevřena na 22 poštovních pobočkách a nově se otevírají na dalších 18. Zákazníci si tak budou moci nově vyřídit veškeré své požadavky týkající se energií v Dobřichovicích, Slaném, Brandýse nad Labem, Frýdlantu v Čechách, Uničově, Zábřehu, Vysokém Mýtu, Sušici, Klatovech, Rakovníku, Tachově, Chrudimi, Kadani, Kopřivnici, Hlučíně, Litvínově, Břeclavi a Třebíči. Na základě dohody obou společností budou do konce tohoto roku přepážky ČEZ Prodej klientům k dispozici na 73 poštovních pobočkách po celé republice.

Další pobočky se otevírají v Brandýse nad Labem a dalších sedmnácti městech

Nově otevřená kontaktní místa se tak přidávají k těm v Berouně, Blansku, Brně, Českých Budějovicích, Hlinsku v Čechách, Chrudimi, Jablonci nad Nisou, Jeseníku, Jihlavě, Jindřichově Hradci, Lounech, Mělníku, Písku, Rokycanech, Říčanech u Prahy, Strakonicích, Táboře, Uherském Hradišti, Vsetíně, Vyškově, Zlíně a Žďáře nad Sázavou.

Česká_pošta-ČEZ„Dosavadní spolupráce se ukázala jako přínosná pro všechny tři strany. Českou poštu, ČEZ Prodej a hlavně pro zákazníky. Těch na specializované přepážky přišly vyřídit své záležitosti spojené s energiemi desetitisíce klientů. Spolupráce šlape a jsem rád, že můžeme na poštách otevřít další přepážky ČEZ,“ pochvaluje si strategické partnerství generální ředitel České pošty Roman Knap.

„Dosavadní zkušenosti z provozu plně potvrdily užitečnost a přínos obsluhy našich zákazníků na poštovních pobočkách, počet uspokojených požadavků se tu od loňského léta více než ztrojnásobil. I když klademe důraz na online řešení požadavků, a neustále proto zkvalitňujeme digitální služby, považujeme za důležité i udržování osobního kontaktu s lidmi. Právě pobočky České pošty jsou ideálním místem, kde si zákazníci mohou vyřešit své požadavky spojené s elektřinou nebo plynem,“ vysvětluje generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

Česká_pošta-ČEZNa těchto vybraných poštách si v kontaktních místech ČEZ Prodej mohou zákazníci vyřídit vše okolo energií či získat kontakty na odborníky, kteří jim poradí například s instalací střešní fotovoltaické elektrárny na rodinné domy. Též se mohou poradit o instalaci domácích tepelných čerpadel nebo plynových a elektrokotlů.

Nové přepážky ČEZ Prodej na České poště

Město   Adresa
Brandýs nad Labem-St. Boleslav   Riegrova 630/2
Břeclav   Břetislavova 1945/1
Dobřichovice   Palackého náměstí 951
Frýdlant v Čechách   Okružní 1260
Hlučín   Školní 1076/4
Chrudim   Resselovo náměstí 109
Kadaň   Poštovní 1553
Klatovy   Nádražní 89
Kopřivnice   Štefánikova 1163/12
Litvínov   náměstí Míru 13
Rakovník   Husovo náměstí 21
Slaný   Masarykovo náměstí 1004/18
Sušice   Havlíčkova 16
Tachov   Hornická 1596
Třebíč   Smila Osovského 2/1
Uničov   Dr. Beneše 79
Vysoké Mýto   B. Smetany 33
Zábřeh   Postřelmovská 465/1a

Stávající přepážky ČEZ Prodej na České poště

Město   Adresa
Beroun   Kostelní 121/27
Blansko   Hybešova 584/53
Brno   Mojmírovo náměstí 2919/22
České Budějovice   Senovážné nám. 240/1 
Hlinsko v Čechách   Adámkova třída 1094
Chrudim   Resselovo náměstí 109
Jablonec nad Nisou   Liberecká 32/2
Jeseník   Poštovní 341/3
Jihlava   Masarykovo nám. 4321/8
Jindřichův Hradec   Husova 129
Louny   Štefánikova 1465
Mělník   Tyršova 100/12
Písek   Žižkova třída 270/2
Rokycany   Jiráskova 247
Říčany u Prahy   Masarykovo nám. 62/32
Strakonice   Podskalská 601
Tábor   U Bechyňské dráhy 2926
Uherské Hradiště   Masarykovo nám. 12
Vsetín   Mostecká 1144
Vyškov   Dvořákova 128/23
Zlín   J. A. Bati 5648
Žďár nad Sázavou   Nádražní 494/23

O České Poště:

Česká_pošta-ČEZ6Česká pošta je státní podnik, jehož zakladatelem je Ministerstvo vnitra a který na území České republiky provozuje poštovní služby. Se svými 27 000 zaměstnanci je jedním z největších českých zaměstnavatelů a jejích 3 200 pošt je jednou z nejrozsáhlejších pobočkových sítí na území ČR.

 

 

O ČEZ Prodej:

Společnost ČEZ Prodej, která je součástí Skupiny ČEZ, je s téměř 3,3 miliony zákazníků největším dodavatelem energií v Česku. Vedle toho nabízí také chytrá energetická řešení pro domácnosti: například instalace střešních fotovoltaických elektráren s bateriemi, tepelná čerpadla, plynové kotle a řídicí systémy, které tyto technologie propojují. ČEZ Prodej také provozuje virtuálního operátora Mobil od ČEZ, který má cca 128 000 zákazníků.

Roman Gazdík

mluvčí Skupiny ČEZ

www.cez.cz

www.nadacecez.cz

Podobné příspěvky

Česká pošta letos cílí na ztrátu 800 milionů korun, uvedl ředitel Knap

Afri

Zahraniční obchod ČR loni skončil ve schodku

Afri

Legislativa má zamezit takzvanému freeridingu neboli „jízdě načerno“

Afri