Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Chcete být úspěšní? Učte se od nejlepších!

Jana Mühlfeita, Marka Dzirasu a Mariana Jelínka spojuje to, že mají veleúspěšnou kariéru, dokáží ji skloubit s osobním životem, dělají to, co je baví, a navíc jim to dobře jde. A právě oni vás provedou seminářem, díky kterému zjistíte, že máte na víc, než si myslíte…

Dělejte to, co vás baví

A co dělat pro to, abychom byli nejen úspěšní, ale také šťastní? Jak se vyhnout syndromu vyhoření? Jak nakopnout kariéru a dělat práci, která vás baví? Na semináři dostanete odpovědi na tyhle a podobné otázky, zjistíte, jaké metody či přístupy fungují a poznáte myšlení špičkových manažerů, vrcholových sportovců nebo úspěšných podnikatelů. Myslete jako oni a stoupejte vzhůru…

Nečekejte na poslední chvíli a využijte zvýhodněné vstupenky na seminář, který vám otevře nové možnosti a probuďte svůj skrytý potenciál. V předprodeji ušetříte 300 Kč, vstupenky na místě budou za 2750 Kč.

Rezervujte si místo ZDE >>>

Po semináři budete mít jasno

Budete vědět, CO dělat, JAK to dělat, PROČ to dělat, KDY začít a KAM namířit svou energii. V Kongresovém centru vám ti nejlepší poradí, jak objevit svůj skrytý talent, ovládat své emoce a být ve flow. Přijďte si poslechnout know-how „z terénu“ a naučte se postupy a metody, které přináší skutečné výsledky v každodenní životní praxi.

Zbývá už jen posledních 24 hodin, než se předprodej uzavře. Tak nezmeškejte nabídku, která se neodmítá 🙂 Objednejte si vstupenku ZDE.

Těšíme se na vás, Tým Máte na víc

P.S.: Již tuto neděli vás čekáme na semináři „Máte na víc“. Pokud ještě nemáte své místo, klikněte na níže uvedené tlačítko. Do konce předprodeje zbývá pouhých několik hodin!

Podobné příspěvky

Eloktroauta v ČR jezdí hlavně na uhlí a na plyn a uran z Ruska

Afri

Vlastní čerpací stanice LPG může firmě šetřit nemalé náklady na provoz

Afri

Integrace cizinců do firmy má svá pravidla

Afri