Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

eKasy přechází na nejmodernější pokladní systém Storyous

Zákazníci O2 eKasy přechází na nejmodernější pokladní systém Storyous. Podpora starých pokladen skončí 21. říjen 2021.  Moderní pokladní systém Storyous nahradí v následujících dnech starší řešení O2 eKasa. Zákazníci eKasy mají již od září možnost přecházet na nové řešení za zvýhodněných podmínek nebo zvolit možnost měsíčního pronájmu hardwaru. Staré řešení přestane společnost O2 provozovat k 25. říjnu 2021. Přechodem na systém Storyous získají podnikatelé robustní a spolehlivý pokladní systém s řadou rozšiřujících funkcí, který aktuálně patří do absolutní špičky oboru v Česku.

eKasy přechází na nejmodernější pokladní systém Storyous

Společnost O2 chce svým zákazníkům přinést špičkovou službu od specializovaného dodavatele pokladních systémů, a proto se dohodla s firmou Storyous na kompletním převzetí portfolia zákazníků své eKasy. Storyous působí na českém trhu od roku 2012, a od roku 2015 vytváří komplexní restaurační systém. Firma svůj produkt v posledních třech letech výrazně rozšířila i pro malé a středně velké podnikatele z dalších odvětví a v expanzi hodlá pokračovat.

„eKasa, která patřila dlouhou dobu mezi přední pokladní systémy v Česku, vyčerpala po čtyřech letech svůj potenciál a dodavatel řešení nedokázal přijít s dlouhodobou produktovou vizí. Rozhodli jsme se proto, že zákazníkům dáme možnost rozvíjet jejich byznys s lídrem v oblasti pokladních řešení, který do budoucnosti dlouhodobou vizi garantuje spolu s neustálým vývojem softwaru, kvalitní zákaznickou péčí a vysokým zákaznickým hodnocením,“ vysvětluje důvody strategického rozhodnutí Markéta Gasiorovičová, manažerka finančních služeb v O2.
Pokladní a manažerské řešení Storyous dnes v Česku využívají zhruba tři tisíce podniků. Firma má na trhu téměř 10 let zkušeností a od konce loňského roku za ním stojí mezinárodní fintechová společnost SaltPay. Ta staví pro malé a střední podniky plně integrované portfolio digitálních a platebních řešení, které pomáhají přijímat digitální platby, řídit byznys a procesy a komunikovat se zákazníky.

„Storyous díky SaltPay dokáže svým zákazníkům dodat i další služby, jejich nabídka se bude na českém trhu postupně rozšiřovat. Zdaleka se už nejedná jen o pokladní systém. Firma v letošním roce neskutečně roste a spolupráce s O2 nás ještě víc posune dopředu směrem k dalším potenciálním klientům. Tento krok jde ruku v ruce s naší dlouhodobou vizí,“ říká CEO startupu Storyous Igor Třeslín.

Aby byl přechod pro stávající zákazníky eKasy co uživatelsky nejpřívětivější, uživatelé dostávají exkluzivní nabídku přechodu na Storyous řešení za velice výhodných podmínek. Součástí je i pronájem hardwarového řešení. Ti, kteří vysloví souhlas s migrací na nové řešení, podepíšou smlouvu se Storyous a s O2 si případně ponechají smluvní vztah na jiné produkty, které od firmy měli. V případě zájmu si do nového hardware od Storyous mohou vzít například SIM karty od O2.   

O2 svoji eKasu spustilo v roce 2016, kdy začal platit zákon o elektronické evidenci tržeb (EET). Díky široké klientské bázi se jeho pokladní systém stal nejpoužívanějším EET řešením. S přerušením povinnosti elektronické evidence tržeb se O2 rozhodlo přejít k partnerské spolupráci se specializovaným poskytovatelem pokladního a manažerského softwaru Storyous.

O Storyous

Společnost Storyous vytváří komplexní restaurační systém, který zjednodušuje každodenní úkony spojené s gastronomickým provozem. Digitalizuje a automatizuje procesy díky propojení s dodavateli nebo účetními a hotelovými systémy. Aktuálně zpracovává 18 procent obratu v české gastronomii. Od konce roku 2020 je součástí globální fintechové společnosti SaltPay, díky které Storyous postupně rozšiřuje své portfolio služeb a zároveň geograficky expanduje. Produkty firmy jsou dostupné například také na Slovensku, v Polsku, Španělsku, Maďarsku, Chorvatsku a na Islandu. Více informací naleznete na webových stránkách Storyous a také na Facebooku, LinkedInu nebo Instagramu společnosti.

O2

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti poskytuje služby prostřednictvím téměř osmi milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě. Zákazníkům mobilních služeb nabízí O2 nejmodernější technologii LTE, jako první v Česku společnost spustila také plnohodnotné 5G. Značka O2 pro zákazníky neznamená jen telekomunikace. O2 je schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům zákazníků též v oblasti ICT a nabídnout jim služby housingu, hostingu i cloudových služeb v datových centrech o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních. Tato datová centra jako první v ČR a střední Evropě získala certifikaci úrovně TIER III. Se svou službou O2 TV je O2 zároveň největším provozovatelem digitálního televizního vysílání v Česku.

JANA KOHOUTOVÁ

Podobné příspěvky

Investiční společnost CVC kupuje výrobce destilátů Stock Spirits

Afri

FOXCONN PŘESOUVÁ VÝROBU Z ČÍNY DO VIETNAMU

Afri

Obří exploze v Bejrútu vystřelila zlato nad 2000 dolarů za unci

Afri