Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Everli chce aplikovat zkušenosti ze zahraničí na český a slovenský trh

Everli-dovoz potravin

Fecko přichází do Everli se silně mezinárodním backgroundem, v Everli chce aplikovat zkušenosti ze zahraničí na český a slovenský trh. Podílet se bude na dalším a rychlejším růstu EVERLI v ČR.

Oliver-FeckoOliver působil v 6 krajích Evropy, posledních šest let v Amsterdamu na pozici globálního manažera pro Philips. Rád přetváří potřeby spotřebitelů v inovativní a kreativní řešení ve formě služby nebo produktu. „Baví mě zpochybňovat status quo, zlepšovat stávající procesy a rozvíjet převratné nápady. Věřím v rozmanitost, konstruktivní zpětnou vazbu a netradiční myšlení,“ říká Oliver.

Novým manažerem pro marketing EVERLI je Oliver Fecko

Zkušenosti má především s uváděním nových produktů na trh. Ve Philips měl na starost mimo jiné i řízení značky Saeco s orientací obnovu positioningu značky, řízení obchodu a portfolia nových produktů.

Rozhodl jsem se připojit k tomuto rychle se rozvíjejícímu odvětví, protože hodnoty Everli jsou velmi podobné těm mým. Gigová ekonomika byla vždy něčím, co mě velmi zajímalo. Opravdu věřím v přístup zaměřený na spotřebitele, rozhodování na základě faktů, neustálé zlepšování a důkladné plánování. Budeme neúnavně pracovat na dalším a rychlejším růstu našeho podnikání v České republice, aby stále více lidem byly doručeny potraviny s láskou prostřednictvím Everli,” říká Oliver Fecko, nový Marketing Manager Czech Republic Everli.

Je to už více než rok, kdy italský marketplace s potravinami Everli vstoupil na český trh s hlavním cílem: pomoci prodejcům potravin přejít se svými produkty do online prostředí. Od té doby si Everli vybudovalo své místo mezi ostatními online prodejci potravin na českém trhu.

Everli se na zahraničních trzích daří, s Carrefourem rozšířili své partnerství o Francii

V návaznosti na úspěšné partnerství mezi společnostmi Everli a Carrefour v Polsku a Itálii se tato spolupráce rozrůstá o Francii. Díky tomuto partnerství budou hypermarkety a supermarkety Carrefour dostupné na Everli i v této zemi. Prohloubí se tak vztahy obou společností na trzích, kde Everli již působí, a rozšíří se i na budoucí uvedení na mezinárodní trhy.

Partnerství se společností Carrefour, která je mezi francouzskými spotřebiteli oblíbená, znamená, že s expanzí po celé Francii může Everli zákazníkům přinášet více toho, co mají rádi. “Ve společnosti Everli chceme našim zákazníkům zajistit klid tím, že jim poskytneme jednoduchý přístup ke značkám a výrobkům, které rádi nakupují, za ceny, které se jim líbí, a to ještě týž den,” popisuje Oliver Fecko z Everli.

Potřeby zákazníka na prvním místě

Carrefour a Everli poskytnou spotřebitelům výběr až z 20 000 produktů, včetně čerstvých potravin z pultů Carrefouru, jako jsou pekaři, řezníci, uzenáři, ale i možnost z výběru čerstvých ryb a sýrů. Společnost Everli disponuje sítí vysoce uznávaných nákupčích, kteří chodí do prodejen, aby pečlivě vybrali a doručili výrobky spotřebiteli ještě týž den v časovém rozmezí jedné hodiny podle jeho výběru.

O Everli

Misí společnosti Everli je pomoci lidem zjednodušit život při nakupování potravin. Společnost byla založena v roce 2014 a za pouhých 7 let se stala evropským lídrem mezi online tržišti s potravinami. Se sídlem v Miláně a pobočkami ve Veroně, Varšavě, Lyonu a Praze se tým rozrostl na více než 300 lidí a navázal partnerství s více než 100 obchodníky a FMCG společnostmi, obsluhuje tak více než 100 měst (60 v Itálii, 20 v Polsku, 16 v ČR a 10 ve Francii) a doručil více než 3 miliony objednávek. Služba pokrývá také menší města a oblasti s nízkou hustotou obyvatelstva, tedy místa, kde jsou služby online nakupování a doručení potravin stále vzácné, a nabízí tak rozsáhlý obchodní potenciál.

Renata Faltejsková

 

Podobné příspěvky

Internetová nákupní galerie Patro.cz v prvním půlroce 2021 roste o 100 %

Afri

Investiční společnost CVC kupuje výrobce destilátů Stock Spirits

Afri

Elektromobil je lákavější kvůli snobskému efektu a signalizaci ctnosti

Afri