Site icon Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce

Facebag otevřel svůj první showroom s kabelkami v Praze

Česká značka Facebag

Česká značka Facebag, vyrábějící designové kožené kabelky, otevřela svůj první showroom v pražských Holešovicích. V areálu se nachází také ševcovská dílna, kde všechny produkty ručně vznikají. Showroom bude fungovat jako galerie aktuální kolekce, ale i výdejní místo pro online objednávky.

Nový showroom se rozkládá na 50 metrech čtverečních. V rámci nich nabídne kompletní přehled produktů z aktuální kolekce. „Jsme nadšení, že se budeme se zákazníky opět setkávat naživo. Po náročném dvouletém období, kdy jsme se soustředili hlavně na budování našeho nového e-shopu, chceme nyní věnovat více energie do off-line světa. Přímý kontakt se zákazníky je nenahraditelný,“ říká Martin Závorka, zakladatel značky. 

Bližší kontakt se zákazníky

Od původního zaměření na velkoobchodní prodej se přes vybudování e-shopu značka nyní dostává až k otevření vlastního showroomu. Tím završuje svou více než dvouletou transformaci. „V showroomu si mohou zákazníci zboží osahat, vyzkoušet a zeptat se na to, co je zajímá. Budeme mít také prostor probrat jejich individuální potřeby při personalizaci výrobků či zakázkové výrobě. Samozřejmě jsme připraveni naslouchat zpětné vazbě, která je pro budoucí posouvání značky neméně důležitá,“ dodává Martin Závorka.

Kůže je stálicí, která vydrží roky

Kolekce české značky Facebag nabízí moderní, ale zároveň nadčasové kožené kabelky, batohy, ledvinky, ale také cestovní tašky a pouzdra na elektroniku. Pokrývá však také doplňky jako peněženky, designové přívěsky nebo náramky či kožené zápisníky. Každý design produktu se vyrábí pouze po několika kusech v rozmanité škále barev. Barvené kůže, které se pro výrobu využívají, pochází z renomovaných italských koželužen. Všechny produkty je navíc možné personalizovat na míru.  

 O značce

Česká značka je na trhu 10 let, během kterých prošla velkým vývojem. Jedná se o rodinnou firmu, kterou vede otec Martin Závorka společně se svým synem Matějem a dcerou Adélou. Dnes jsou v portfoliu značky kromě kabelek všech velikostí také stylové batohy, peněženky, designové přívěsky a náramky, ale také pouzdra na elektroniku nebo kožené zápisníky. Produkty jsou výjimečné poctivým ručním zpracováním, kvalitou materiálů, které zaručují dlouhou životnost, ale i škálou zajímavých barev. Každoročně vznikají dvě nové designové kolekce (jaro/léto a podzim/zima).

Exit mobile version