Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Prémiové a extrémní koloběžky Kaabo vstupují na český trh

kolobezky

Česká republika, Praha – 21. července 2021 – elem6, s. r. o., distributor chytrých lifestylových produktů, zařadil do svého portfolia a představuje prémiové elektrické koloběžky Kaabo [kábo], které tímto oficiálně vstupují na český trh. Jedná se o předního světového výrobce koloběžek, který pokračuje v úspěšné expanzi napříč kontinenty. Kaabo posouvá oblast inteligentní přepravy ve městě i v terénu na zcela novou úroveň, přináší svět inovací, kde se každý kilometr jízdy proměňuje v čisté potěšení z pohybu, akcelerace a zábavy.

Prémiové a extrémní koloběžky Kaabo vstupují na český trh

kolobezkaJejich exklusivní předprodej za ceny se slevou až 10 000 Kč nebo se splátkami bez navýšení byl právě zahájen na e‑shopu Mobil Pohotovost: https://www.mp.cz/kolobezky-kaabo.

Koloběžky Kaabo jsou, oproti menším strojům, co jsou běžně vidět na silnicích, plnohodnotným dopravním prostředkem na středně dlouhé vzdálenosti po městě a mohou s přehledem u mnohých uživatelů nahradit např. kolo nebo stávající motorové skútry.

Výhody jsou v tomto směru jednoznačné, na rozdíl od skútrů jsou téměř bezúdržbové. Také se nemusíte bát zlodějů, protože si ji vezmete výtahem do kanceláře, kde si ji nabijete z běžné 230V sítě. Lze si ji dát jednoduše do kufru auta a vzít si ji na výlet, protože s ní můžete legálně jezdit i v přírodě.

Koloběžky Kaabo jsou právem považovány za jedny z nejlepších na světě, o čemž svědčí reálná data z řady testů zahraničních organizací. Výhodou pro české zákazníky je nyní přítomnost oficiálního zastoupení, které zaručuje úpravu jednotlivých modelů pro provoz v ČR. Obdobně jako u kol či automobilů také zajišťuje odpovídající servis na úrovni výrobce, včetně dostupnosti originálních náhradních dílů, které u konkurence i v dnešní době stále nejsou samozřejmostí.

Prémiové a extrémní koloběžky Kaabo

JEDNOTLIVÉ MODELY

Celé portfolio startuje s dvojicí výkonných elektrických koloběžek Skywalker, na kterou navazuje hlavní řada Mantis a uzavírá ji extrémní Wolf King+.

Řada SkyWalker – Pro lehké cestování městkou džunglí

kolobezkaŘada Kaabo Skywalker otevírá brány do světa inteligentní přepravy. Modely 8H a 10H s výkonem 500 W resp. 800 W, jsou skvělými společníky do města. Ve srovnání s konkurencí se ale rozhodně nejedná o žádné low-endy, spíše bychom modely této řady mohli charakterizovat jako entry level. Skywalker 10H je o něco robustnější, výkonnější a na jedno nabití urazí až 65 kilometrů. To je vzdálenost, která vystačí pro všechna česká města! Je-li vaším rajónem městská džungle, budete v ní králem, protože tam, kde ostatní koloběžky narážejí   na své   limity, Kaabo začíná. Cena: od 19 990 Kč

Mantis – Vítěz celosvětových testů a dravec do přírody

Během jízdy na koloběžkách řady Kaabo Mantis se země začne otáčet rychleji. Tady už se každá vaše cesta promění v zážitek, během kterého poznáte skutečnou esenci volného pohybu. Spojení z bodu A do bodu B se tak stane úžasným dobrodružstvím, které umocní skvělé odpružení a výkon 800 W. Vrcholem řady je vylepšená elektrická koloběžka Mantis se dvěma 1000W motory. To už je pořádná jízda s bestiální akcelerací a teoretickou „maximálkou“ 60 km/h. Benefitem řady Mantis je robustnost, přitom je stále možné oba typy přenášet. 800W model váží pouhých 24 kg, výkonnější pak 30 kg. V této váhové kategorii tak jde o vůbec nejvýkonnější koloběžku na trhu. A dojezd? Až 75 kilometrů. Cena: od 32 990 Kč

Wolf Warrior a King – Trhač asfaltu i emocí

Pokud chcete víc a peklo je pro vás nudnou procházkou, přichází „koloběžka“ Kaabo Wolf Warrior. Jen na ní si do sytosti užijete extrémy až na doraz. Adrenalin, strach i respekt vás bude provázet na každém metru asfaltu, dlažbě, štěrku či rozbahněných polních cestách. Nebudete se muset omezovat vůbec ničím. Koloběžka díky parádním offroadovým pneumatikám skvěle zvládá lesní cesty a v akceleraci si podá jakékoliv elektrokolo. Odpružení koloběžky je na úrovni motokrosové mašiny a stejně kvalitně je zpracována i přední vidlice. Za tím vším stojí dva motory o výkonu 1200 W, které v kombinaci s Turbo režimem zvládnou dodat i chvilkové maximum až 5400 W. Opravdovým luxusem je pak osvětlení, které dokáže noc proměnit v den. Třešničku na dortu představuje Kaaboo Wolf King+, jeho bestiální vybavení o výkonu 2 x 1500 W už musí kočírovat brzdy s ABS. Poznáte jej nejen díky brutálnímu zrychlení, ale především podle zlatého laku. Koloběžky Wolf Warrior a Wolf King+ zvládnou leccos, zatížit je můžete dokonce až 120, resp. 150 kilogramy, takže ani velcí chlapi nezůstanou ochuzeni o výjimečné dobrodružství na dvou kolech. Cena: od 54 990 Kč

LEGISLATIVA

Koloběžky Kaabo do výkonu 1000 W určené pro český trh mají v souladu s legislativou softwarový omezovač rychlosti na 25 km/h. Že jde o nevýhodu? Rozhodně ne. Dochází tak k výrazné úspoře energie, prodloužení životnosti baterií i ke zvýšení dojezdové vzdálenosti. Ostatní modely s vyšším výkonem rychlostní omezení mít nebudou a jsou určeny pro jízdu mimo pozemní komunikace, primárně tedy do terénu. Ale dost řečí, zábava na dvou kolech už čeká.

Oficiální web – http://kaabo-official.cz/

Oficiální e-shop – http://eshop.kaabo-official.cz/

Videa ke stažení zde:

Hlavní video  https://youtu.be/ikoIp8nCDyw

Skywalker 8H https://youtu.be/Q3oxrl1KE6Q

Mantis 10 https://youtu.be/XkI4LDtQrk0

Wolf Warrior 11 https://youtu.be/7OdGAOhQTJA

O společnosti Kaabo

Společnost Kaabo vznikla v roce 2013 s jasným cílem, kterým nebylo nic menšího než vybudování značky symbolizující pokrok v oblasti individuální přepravy. Tým vývojářů z celého světa stojí za neustálými inovacemi, neotřelými postupy a splnění cíle pro ně znamená jen nový začátek. Budoucnost je tak pro Kaabo vzrušující výzvou.

Stanislav Přibyl, Chillicom

 

Podobné příspěvky

Krach Wirecardu je selháním regulace

Afri

Majitelé aut si skrze carsharing vydělají i 360 tis. korun

Afri

Mladá česká módní značka VUCH cílí na miliardový obrat

Afri