Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Sustainability Hub Prague je první český hub se zaměřením na udržitelnost ve financích, podnikání a investování

hub

Soulmates Ventures s podporou International Sustainable Finance Centre otevřelo Sustainability Hub Prague, funkční prostor pro udržitelnost v Česku a regionu CEE. Společně usilují o vytvoření prostředí pro získávání a sdílení znalostí a dat z praxe, navazování nových kontaktů a přinášení reálných, praktických a udržitelnějších řešení na trh.

První český hub se zaměřením na udržitelnost v podnikání, financích a investování.

Vybudovaný prostor pro setkávání vizionářů, expertů, akademie, studentů, startupů, podniků a široké veřejnosti má přinášet synergický efekt s jasnými výsledky a přispět ke vzdělávání a usnadnění implementace udržitelných řešení ve společnosti.

Moderní prostor pro interakci aktérů v udržitelnosti

Soulmates Ventures a International Sustainable Finance Centre budují progresivní komunitu investorů, zástupců významných firem ze státního a soukromého sektoru, akademiků vysokých škol, expertů a všech, které toto téma spojuje v Česku a regionu CEE. Cílem je společné naplňování vize dlouhodobě udržitelného rozvoje a rychlejší zavádění nových a smysluplných řešení na trh. Sustainability Hub Prague spojují fyzický prostor s lokálními a mezinárodními experty a s těmi, kteří chtějí bezpečně růst a hledají podporu, odpovědi a zázemí.

Cílem aktivit je systematická podpora, vzdělávání a poradenství pro udržitelný růst

Soulmates Ventures je akcelerátor udržitelných inovací 
a venture kapitálová společnost. Pro rok 2023 hledají 10 inovativních společností, které nejlépe odpovídají jejich poslání. Každou společnost akcelerují a financují až do výše 1 000 000 EUR na zdokonalení systémů a produktů, které mají pozitivní dopad na životy lidí i planetu. Zároveň kladou velký důraz na potenciál profitability a globálního růstu v rámci oblastí, které nejvíce ovlivňují naše životy – vzduch, voda, energie, mobilita, vzdělávání, zdravotní péče, potraviny a zemědělství a cirkulární hospodářství.

soulmatesventures.com

Podobné příspěvky

Jak bezpečně platit na internetu

Afri

Valeo přináší revoluci v pohonu elektrokol se systémem 48V

Afri

Startup Night představí nejlepší byznysové projekty  

Afri