Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Wolt zavádí v Praze nonstop provoz, vedle restaurací nabídne „ve dne v noci” i potraviny nebo květiny

Nonstop rozvážka jídla, potravin a jiného zboží bude dostupná v rámci širšího centra a většina pražských zákazníků si tak může užívat nákupy také v nočních hodinách. To vše s průměrným doručením do 30 minut od objednání a se zákaznickou podporou fungující po celou noc.

Wolt zavádí nonstop provoz

● Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků.

● Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu několika minut.

● V nabídce nechybí řetězce KFC, McDonald’s, Burger King či Pizza Hut a díky Wolt Marketu a dalším maloobchodním partnerům ani potraviny, květiny nebo potřeby na párty. Zákazníci si v nočních hodinách mohou vybírat z více než stovky podniků.

„Intenzivně jsme pracovali na zpřístupnění doručení z podniků v Praze v režimu nepřetržité rozvážky a máme radost, že můžeme zákazníkům nabídnout možnost nechat si doručit jídlo, ale i další zboží prakticky neomezeně. Navíc chystáme zajímavé noční akce a speciální nabídky. Aktuálně si mohou zákazníci mezi 2 a 7 hodinou objednat s dopravou zdarma” popisuje Lenka Kmeťová, obchodní ředitelka českého Woltu, a dodává: „V rámci zkušebního provozu se potvrdilo, že je největší poptávka v segmentu rychlého občerstvení – nejčastěji si lidé objednávali burgery a hranolky.”

Doručování jídla kdykoliv

Wolt-rozvoz-snidaniZákazníci mohou vybírat z nabídky řetězců rychlého občerstvení, jako je KFC, McDonald’s, Burger King či Pizza Hut, i pestré škály kebab stánků a dalších restaurací, ze kterých Wolt doručuje do brzkých ranních hodin. Z vybraných poboček pak funguje rozvážka neomezeně. V režimu 24/7 partnerští kurýři Woltu rozváží například z poboček KFC (Blaník, Národní, I. P. Pavlova), Burger King (I. P. Pavlova), Pizza Hut (Vodičkova) nebo McDonald’s (Muzeum).

WoltNákup potravin i v noci Součástí neomezené rozvážky Woltu jsou také potraviny z Wolt Marketu. Ten dosud nabízel rozvoz do půlnoci, ale ambici mít nepřetržitou nabídku potravin měl už od počátku. A jak ukázal zkušební provoz, zájem o ni byl veliký – Wolt Market se zařadil mezi nejoblíbenější „noční” podniky. Zákazníci si díky němu mohou objednat zásoby potravin při návratu z víkendu či dovolené, doplnit si snacky na noční mlsání, drinky na párty, nebo si nachystat detox balíček s vývarem, Vincentkou či uklidňujícím čajem. V rámci testování nočního provozu nebyla výjimečná ani objednávka úplně běžných potravin na snídani jako např. vajíček, jogurtů nebo pečiva. Wolt Market během posledního půl roku zároveň navýšil počet unikátních položek v některých pobočkách až o 30 % – v průměru jich jednotlivé pobočky nabízejí kolem 5 000.

Součástí neomezeného rozvozu bude i zboží od dalších partnerů, mezi něž patří Květiny Nonstop nebo Minimarket Budečská.

O Woltu

Wolt je technologická společnost, která usnadňuje lidem objevovat a zkoušet nové restaurace a obchody v jejich okolí. Aby toho dosáhl, vyvíjí širokou škálu technologií, jako jsou aplikace pro lokální logistiku, software pro retail nebo řešení pro správu financí. Pod značkou Wolt Market provozuje také vlastní síť obchodů s potravinami a spotřebním zbožím. Od roku 2022 mohou díky produktu Wolt Drive logistickou platformu více než 7 tisíc kurýrů využívat i e-shopy pro distribuci vlastních objednávek. Wolt byl založen v roce 2014 a v roce 2022 se připojil ke společnosti DoorDash a společně se tak stali globálním hráčem působícím v 29 zemích světa. V Česku Wolt působí již ve 32 lokalitách. Více na www.wolt.cz.

Jan Skalník

Jana Jarošová

Podobné příspěvky

Farmáři nemají kde prodávat, jejich zástupci žádají okamžité zrušení diskriminace

Aleš Fritscher

Jak spojit vánoční dárek s novoročním předsevzetím?

Aleš Fritscher

Stát v roli vyděrače aneb jak se pomáhá podnikatelům v době krize

Ilja Hynek