Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Z přehlídkových mol k navrhování šatů

Kráska Aneta Vignerová přichází se svou první kolekcí oblečení

S myšlenkou navrhnout vlastní modely si pohrávala dlouhonohá brunetka odjakživa. Nikdy ale nebyla vhodná doba se do vytvoření módní kolekce pustit, až nyní. „Měla jsem tuhle ambici dřív celkem hodně a vždy jsem to někam odsouvala. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Nejsem žádný návrhář, mám tam pár kousků, co mi chybí v šatníku, co se mi líbí a trochu jsem to oživila, tak doufám, že se to bude líbit,“ svěřila se Aneta Vignerová na focení svých modelů.

Z přehlídkových mol k navrhování šatů

Modely z nové jarní kolekce vytvořené Anetou Vignerovou a Martinou Pipkovou Loudouvou osloví kohokoli. Najdete zde kalhotový kostým, košilové šaty, ale i volnočasový model na jakoukoliv příležitost.

Spolupráce s návrhářkou Martinou Pipkovou Loudovou vznikla poměrně nedávno. Dámám to spolu ale klape. „Byla jsem oslovena Martinou Pipkovou, jestli bych si v rámci její značky nechtěla vytvořit pár modelů, pár outfitů. Stále to bylo z mojí strany tak, že to asi nebude. Martina ale sedla do auta, objevila se u nás před barákem a vznikla z toho během 14 dnů kolekce a jsem za to velmi ráda,“ prozradila modelka, která vytvořila hned několik modelů, které si mohou zákaznice pořídit a nechat upravit přímo na sebe.

„S Anetou se známe asi tři měsíce. Oslovila jsem ji na spolupráci a jsem moc ráda, že do toho šla. Ve své kolekci na jaro 2022 má hned několik modelů, které přesně vychází z jejího stylu. Aneta má sice nejraději černou, je to klasika, ale outfity, které jsme spolu vytvořily, si mohou dámy objednat v nejrůznějších barvách a upravit si je přímo na sebe. Ta škála je u nás hodně veliká,“ dodala módní návrhářka Martina Pipková Loudová.

Eva Polívková

Fotokredit: Petr Kozlík/Martina Pipková Loudová

Podobné příspěvky

Pomoc pro podnikatele: nově vznikající Centrum provozní efektivity podpoří poradci z Grant Thornton

Afri

Česká firma Fillamentum se věnuje 3D výrobě protetických končetin pro psy

Afri

Stanovisko Podnikatelských odborů k programovému prohlášení vlády

Afri