Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Ženy, hodnoty a byznys

primenet

LeaderImpact připravuje na 24. května (středa) v hotelu Angelo (Radlická 3216, Praha 5), interview s úspěšnými podnikatelkami na téma:

Ženy, hodnoty a byznys (Jaké hodnoty hrály klíčovou roli v jejich kariéře).

Eva Šimková  začala podnikat před 25 lety. Začátky byly těžké, vzalo to spoustu času, tvrdé práce a víry, že se sny plní. Poznala sílu vnitřní motivace, a dnes spolu se svým manželem pomáhají  stovkám lidí najít cíle v životě, splnit si své sny, a dělí se s nimi o své zkušenosti a čas.

Jana MerunkovaJana Merunková je podnikatelka, spisovatelka a ředitelka Yourchance o.p.s.  Vystudovala kulturní publicistiku, koučink vrcholového managementu a pedagogiku. Poslední dvě dekády píše a vydává populárně-naučnou literaturu a je autorkou mnoha odborných článků. Dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti. Je držitelkou několika ocenění za činnost v neziskovém sektoru.

Marie Jehlickova
Marie Jehličková absolvovala VŠE, po té pracovala v Cestovní kanceláři mládeže, v roce 1990 založila CK Intercontakt Praha, dále Czech Golf Travel Association. Přednášela pro zahraniční studenty o životě v komunismu. Založila vlastní Rotary Club Prague Golf/NGW.  Její životní heslo je: “Za vše v životě, co mne potkalo, děkuji.”

ZMĚNĚNÉ ŽIVOTY

LeaderImpact nesedí a nenechává věci, ať se dějí. Toto hnutí je o tom, jak se životy mění. Vidět, jak se vůdci ze všech oblastí života zlepšují profesionálně, osobně a poznají Boha skutečným a život měnícím způsobem.

Terry Brown
Terry Brown

PrimeNet pomáhá leaderům udržovat rovnováhu v jejich profesním a osobním životě. Klademe důraz na duchovní aspekt života, který přispívá ke komplexnímu rozvoji jednotlivce.

Podobné příspěvky

IKEA spouští samoobslužné výdejní boxy na Černém Mostě

Redakce

Záchranný úvěr pro Smartwings

Redakce

Tuzemskému stavebnictví chybí podpora vlády

Redakce