Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Ženy, hodnoty a byznys

primenet

LeaderImpact připravuje na 24. května (středa) v hotelu Angelo (Radlická 3216, Praha 5), interview s úspěšnými podnikatelkami na téma:

Ženy, hodnoty a byznys (Jaké hodnoty hrály klíčovou roli v jejich kariéře).

Eva Šimková  začala podnikat před 25 lety. Začátky byly těžké, vzalo to spoustu času, tvrdé práce a víry, že se sny plní. Poznala sílu vnitřní motivace, a dnes spolu se svým manželem pomáhají  stovkám lidí najít cíle v životě, splnit si své sny, a dělí se s nimi o své zkušenosti a čas.

Jana MerunkovaJana Merunková je podnikatelka, spisovatelka a ředitelka Yourchance o.p.s.  Vystudovala kulturní publicistiku, koučink vrcholového managementu a pedagogiku. Poslední dvě dekády píše a vydává populárně-naučnou literaturu a je autorkou mnoha odborných článků. Dlouhodobě se věnuje přednáškové činnosti. Je držitelkou několika ocenění za činnost v neziskovém sektoru.

Marie Jehlickova
Marie Jehličková absolvovala VŠE, po té pracovala v Cestovní kanceláři mládeže, v roce 1990 založila CK Intercontakt Praha, dále Czech Golf Travel Association. Přednášela pro zahraniční studenty o životě v komunismu. Založila vlastní Rotary Club Prague Golf/NGW.  Její životní heslo je: “Za vše v životě, co mne potkalo, děkuji.”

ZMĚNĚNÉ ŽIVOTY

LeaderImpact nesedí a nenechává věci, ať se dějí. Toto hnutí je o tom, jak se životy mění. Vidět, jak se vůdci ze všech oblastí života zlepšují profesionálně, osobně a poznají Boha skutečným a život měnícím způsobem.

Terry Brown
Terry Brown

PrimeNet pomáhá leaderům udržovat rovnováhu v jejich profesním a osobním životě. Klademe důraz na duchovní aspekt života, který přispívá ke komplexnímu rozvoji jednotlivce.

Podobné příspěvky

StartGuide Petra Jahna a Kamila Koupého pomůže novým firmám zkušenostmi a zázemím

Afri

Michelin přebírá společnost ČEMAT

Afri

Valeo přináší revoluci v pohonu elektrokol se systémem 48V

Afri